Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1256

Skąd: NOWA SÓL

PostWysłany: Sob 15:04, 19 Maj 2007    Temat postu:

przykro mi to pisac ale Roger Federer nie robi postepow w grze na ziemi Confused Confused . notorycznie powtarza te same bledy , niewiadomo po co wdaje sie w dlugie wymiany Confused , do siatki atakuje czesto nie w tempo , a to jak dzisiaj smeczowal to bez komentarza zostawie , gdyby po drugiej stronie siatki stal dzisiaj Nadal to wiekszosc smeczy Szwajcara zaminial by na winnersy z pasing - schotow . i do tego ta nonszalancja i gubienie koncentracjii . to nie jest ten Federer ktory rok temu byl juz tak blisko wymarzonej wygranej na ziemi z Rafa . Dzisiaj wygral , ale Carlos "pekl" dopiero po dwoch godzinach , Hiszpan dlatego tak heroicznie walczyl o 2 seta bo wiedzial ze na pelen dystans sil mu nie starczy Confused .
chcialbym sie mylic ale prawdopodobnie jutro Rafa poprawi sobie bilans gier Fedem , a przy okazjii umocni sie na prowadzeniu w "w wyscigu mistrzow" no i odrobi kolejne punkty w punktacji " The Race "
aneta

Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 1670

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 15:15, 19 Maj 2007    Temat postu:

Szkoda że Moya nie miał siły walczyć bo pewnie by wygrał, a tak mamy kolejny tradycyjny finał....
DUN I LOVE

Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 8838

Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob 15:47, 19 Maj 2007    Temat postu:

Fedex w finale ale z taka gra nie ma czego szukac w jutrzejszym finale.

Rafa-LLeyton 2-6 ----> nie ogladam meczu ale czy moze mi to ktos wytlumaczyc?!

W 2 secie juz 2-0 i niespodzanki tj sensacji nie bedzie na pewno ale fakt faktem rozmiary 1 partii i to na niekorzysc Rafy lekko mnie zszokowala

Ostatnio zmieniony przez DUN I LOVE dnia Czw 8:53, 13 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Sob 16:49, 19 Maj 2007    Temat postu:

Niestety wszystko wróciło do normy Rafa wygrał drugą partię 6-3 a w 3 odsłonie prowadzi 3-1,ale należy pamiętac,że Lleyton to niesamowity wlaczak który nigdy się nie poddaje,kiedyś bardzo nie lubiłem tego zawodnika natomiast teraz jestem za nim całym sercem i marzę aby zakończył niesamowitą passę Nadala właśnie dzisiaj.Czy marzenie się spełni,raczej wątpliwie,ale nadzieja umiera ostatnia.
DUN I LOVE

Posty: 8838

PostWysłany: Sob 16:55, 19 Maj 2007    Temat postu:

Masta_Blasta napisał:

Dokladnie
A swoja droga to by byla jakas megasensacja - od tak dluzgiego okresu wszyscy sie zastanawiaja kto mzoe go na clayu ograc - Najpierw Roger, pozniej Berdych (ma lepszy bilans) , pozniej Canas (nie dal rady0 , w takim razie Juzny (gladka kleska) pozniej djokovic (nie ma szans) to na pewno Gonzo (w Ao wygrla ale na clayu bezradny i to 2 razy) i gdyby udalo sie to Hewitowi - czlowiekowi ktorego clay jest najgorsza naweirzchnia to ja bym chyba nie mogl w to uwierzyc po prostu (juz nie wiem co napisac dlatego pisze takie puste frazesy).
Ale poki co Rafa 2 gemy od emczu, 4-2 w partii nr 3 Sad

Ostatnio zmieniony przez DUN I LOVE dnia Sob 17:54, 19 Maj 2007, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Sob 17:00, 19 Maj 2007    Temat postu:

Szczerze mówiac nie spodziewałem się tak wyrównanego spotkania,bo osttanie ich miało miejsce na RG i miałem okazję to spotkanie obejrzeć,/Hewitt co prawda ugrał seta ale widać było że Rafa całkowicie kontroluje spotkanie,oczywiście w wymianach z głębi kortu Australijczyk zdecydowanie odstawał od swojego młodszego przeciwnika,ale pokazał,że nawet nie będąc technicznie czy też siłowo być w stanie pokonać Rafy,to samą determinacją i walką do upadłego można zmusić go do naprawdę dużego wysiłku.

Niestety Lleyton nie dał rady a miał 2 breaki przy 6-5 dla Nadala,przegrał troche na własne życzenie bo mógł doprowadzić do Tb który jest kompletną loterią.Hmmm trudno oceniać szanse Rogera w finale bo wg mnie Nadal dostał trochę zadyszki (SF w Rzymie) ale na Federera to zapewne wystarczy.
IceTea

Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 565

Skąd: Sopot

PostWysłany: Sob 17:36, 19 Maj 2007    Temat postu:

Nadal nadal górą 2:6 6:3 7:5 z Hewittem, jednak Hiszpan napędził fanom sporo stracha w ostatnich partiach decydującego seta... Przełamywał Australijczyka w miarę łatwo, jednak sprawiał wrażenie jakby nie był w stanie zakończyć meczu i sam tracił swój serwis; nawet przy 6:5, Hewitt miał dwie piłki na doprowadzenie do tie-breaka. Na szczęscie jednak Rafa jakoś wyszedł na swoje. Czyżby zmęczenie lub coś w rodzaju wypalenia dawało powoli znać o sobie? Oby jutro z Federerem zgrał lepiej i oby ten turniej nie odbił się czkawką na French Open.
Nula

Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 5750

Skąd: Stargard Szczeciński

PostWysłany: Sob 17:39, 19 Maj 2007    Temat postu:

Rafa wygrał Confused ale był naprawde bliski klęski, koniec 3seta był najbardziej interesujący z całego meczu obydwaj przelamywali swoje serwisy ale to Hiszpan okazal sie lepszy i wygrał 2-6, 6-3, 7-5. Szczerze mówiac to Rafa wymęczył to spotkanie. Cały mecz opierał sie głównie na wymianach z głębi kortu, a akcje przy siatce były znikome Confused Hewitt był tak blisko zwyciestwa, zabrakło mu nerwów i cierpliwosci, a szkoda bo by przeszedł do historii Teraz jestem ciekawa kto bedzie tak bliski zwycięstwa z Hiszpanem, chociaż dzisiaj Rafa nie zagrał wspaniale to nie sądze aby Roger jutro mu zagroził, bo z dzisiejszą jego dyspozycja to on jutro wiele nie osiagnie.

Tak jak wcześniej pisałem nie wiem czy przy jego stylu gry ten start w Hamburgu nie skończy się jakaś kontuzją(odpukać).Kilka razy w jego karierze zdarzało się ze grając np 2 turnieje z tyg na tydzien kreczował w którymś ze spotkań drugiego z turniejów.
aneta

Posty: 1670

PostWysłany: Sob 17:41, 19 Maj 2007    Temat postu:

Myślę że poprostu się zapomniał, pierwszego seta po 4-1 odpuścił żeby potem wziąść się do roboty. Ciągle jest murowanym faworytem w meczu finałowym ktorego zresztą tak jak wszystkie ni będę mogła pooglądać.

PostWysłany: Sob 17:45, 19 Maj 2007    Temat postu:

Oczywiście jest murowanym kandydatem do wygrania zarówno Hamburga jak i Rg,ale jego zwycięstwa są coraz mniej przekonujące porównujac je do wygranych chociażby z MC czy Barcelony.Dobrze dla niego,że przed RG jest tydzień przerwy bo mógłby już bardzo poważnie odczuwać skutki tak wielu rozegranych spotkań na przestrzenii 2 m-c.
Ktoś mógłby napisać że Federer rozgrywając podobną liczbę spotkań nie zawodził,należy jednak pamiętać że gra na Hardzie bądź Grassie nie jest tak energochłonna,spotkania trwają krócej,nie ma wielu wymian z głębi kortu itp...
DUN I LOVE

Posty: 8838

PostWysłany: Sob 17:58, 19 Maj 2007    Temat postu:

Do tego co napsiales nalezy dodac najistotniejsza rzecz ze fedex znakomicie ustawia sie an korcie i sila rzeczy robi mniej krokow i wiecej gra w "miejscu" co zmniejsza jego zmeczenie.
Co do jutrzejszego finalu to nie widze jakos argumentow tenisowych przemawiajacych za Szwajcarem tym bardziej ze w obecnej formie zawodzi regularnosc ktora na extremalnie wysokim poziomie jest jedynym sposobem na ogranie rafy na "cegle".
Owszem hiszpan musi odczuwac zmeczenie ale mysle ze jutro wygra i w Paryzu tez. Gorzej bedzie na wimbledonie , tam moze nie byc swiezy a do tego rywale nie spia. Oprocz federera zapewne wypcozeci i przygotowani beda Andy i James (takze Andy Murray) i przede wszystkich Hewitt - i powrot tego czlowieka do rozgrywek to super wiadomosc i mam nadzieje ze dluzej utrzyma forme gdyz to uatrakcyjni sezon i rywalizacje.

Tak wiec juz 11 mecz miedzy federiciem a Rafaello .
Do tej pory 3-7 w tym 0-5 na clayu patrzac od strony nr 1 rankingu ENTRy - ale ma zagwostke Roger bo z takim kompleksem chyba nie mial jeszcze w zyciu do czynienia.
A i jutrzejszy final chyab bedzie w koncu transmitowany na zywo ( o 13:55 w PSE).
Sydney

Posty: 1256

PostWysłany: Sob 18:12, 19 Maj 2007    Temat postu:

mam nadzieje ze Roger widzial 2 polfinal , bo naprawde z jego punktu widzenia warto bylo go zobaczyc . bo niby bohaterowie jutrzejszego finalu znaja sie na wylot , to w ich meczach Federer zazwyczaj zle dostosowywuje taktyke Confused i przegrywa . Teraz olbrzymia wysluge wyswiadczyl mu Hewitt .
Kangur przez caly mecz trzymal pod presja Nadala , duzo i szczesliwie ryzykowal i co najwazniejsze atakowal kazda krotsza pilke Hiszpana .
tak musi jutro zagra Fed a wtedy kazdy wynik mozliwy .
Coz ale to tylko przypuszczenia . tak naprawde wynik finalu jest w rekach Nadala . a on jak juz dochodzi do finalu to w wiekszosci przypadkow wygrywa , no chyba ze gra z Federerem na Wimbledonie .
Nula

Posty: 5750

PostWysłany: Sob 18:50, 19 Maj 2007    Temat postu:

Roger w jutrzejszym finale nie moze doprowadzać do długich wymian z głębi kortu, wiekszosc takich wymian w ostatnich spotakaniach przegrywał, więc jesli z Ferrerem i Moya nie potrafił wygrywac takich punktów to co dopiero z Nadalem. Hiszpana prawie niemozliwe jest zmeczyc i nie ma co liczyc, że po dzisiejszym spotkaniu Rafa jutro nie bedzie w stanie biegać do wszystkiego.
Będzie dobrze jak Szwajcar urwie chociaż seta Rafie, w jego obecnej formie bedie to i tak sukces. NA Nadala poprostu nie ma mocnych i chociaz chciałabym aby Roger wreszcie go pokonał na clayu to chyba w tym roku jest to jeszcze nie mozliwe. No chyba, że Roger przygotował cos specjalnego na jutrzejsze spotkanie

PostWysłany: Sob 19:34, 19 Maj 2007    Temat postu:

Prawie trafilem!!! Czulem ze Hewwit bedzie gral wyrownany mecz z Nadalem ale zeby az tak??!! 6:2 w pierwszym secie!! No no. Ladnie. A co do drugiego meczu to myslalem ze Federer wygra gladko. Coz. Mistrz nie jest teraz pewnym graczem
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje ATP / Zakończone Turnieje ATP / ATP 2007 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)