Turnieje 10-17 września: Fed Cup, Bali i ITF...

Posty: 4503

Ostrzeżeń: 2/2
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Śro 10:32, 12 Wrz 2007    Temat postu:

Jasne,ze gra jeszcze Patty i zycze jej,zeby grala jak najdluzej.To nie jest tak,ze zapominamy o innych zawodniczkach ale one graja ciagle a Linds wrocila po rocznej przerwie i sila rzeczy uwaga skierowana jest w jej kierunku.
Murad

Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 2237

PostWysłany: Śro 15:47, 12 Wrz 2007    Temat postu:

Lindsay Davenport i Daniela Hantuchowa awansowały do półfinału debla.
W ćwierćfinale Amerykanka i Słowaczka pokonały Amerykankę Julie Ditty i Rosjankę Alinę Żidkową 6-4 6-4.

Do ćwierćfinału singla awansowały Daniela Hantuchowa, Edina Gallovits i Ayumi Morita, która niespodziewanie wyeliminowała Martinę Muller.
Do drugiej rundy awansowała Aiko Nakamura.
montano

Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 2951

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro 20:14, 12 Wrz 2007    Temat postu:

Turniej w Bali nie zapowiada się zbyt ciekawie, ale trzeba dać zawodniczkom czas na odpoczynek. Jedynie niezmordowana Jelena ciuła punkty. Jedyne, co mnie w tym turnieju interesuje to ewentualna konfrontacja Davenport-Serbka. Zobaczymy jak Amerykanka poradzi sobie z teraźniejszą światową czołówką. Myślę, że przegra, ale mogłaby się postarać o seta. Poza tym Schnyder, Hantuchova... czyli wszystkie nielubiane przeze mnie zawodniczki :kwasny:. No, ale może w Pekinie lub Luksemburgu będzie ciekawiej. W tym drugim na pewno - wiadomo dlaczego .
LL

Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 4902

Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Śro 20:23, 12 Wrz 2007    Temat postu:

Jeżeli Davenport zwycięży z Jankovic to wygra cały turniej. Już w pierwszym meczu Amerykanka nie dała szans Danilidou, myślę, że Lindsay stać na zwycięstwo w tym turnieju.
Murad

Posty: 2237

PostWysłany: Czw 13:50, 13 Wrz 2007    Temat postu:

Lindsay Davenport już w ćwierćfinale.
Amerykanka pokonała swoją rodaczkę Julie Ditty 6-1 6-4

W ćwierćfinale zagra z Jeleną Jankovic. która pokonała Australijkę Casey Dellacqua 6-4 6-4

Szykuje się bardzo ciekawy mecz.
Myślę, że Davenport ma całkiem spore szanse na pokonanie Jankovic.
aneta

Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 1670

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 15:47, 13 Wrz 2007    Temat postu:

murad_2010 napisał:

Davenport jest niesamowita, nie każdy potrafi tak szybko wrócić, na pewno ma szanse z Jankovic
gosea

Posty: 4503

PostWysłany: Czw 15:54, 13 Wrz 2007    Temat postu:

Nikt nie oczekuje od Linds zwyciestwa w tym turnieju ale kazde zwyciestwo cieszy.Biorac pod uwage roczna przerwe to jej gra musi budzic respekt,dwa mecze ponizej godziny i 15 asow.Jutro mecz z Jeca i on zweryfikuje obecna forme Davenport ale ja w nia wierze.Wszystko zalezec bedzie od jej serwisu,jesli funkcjonowac bedzie jak nalezy to bede spokojna,jesli nie wygra to i tak uwazam jej powrot za wielce obiecujacy.
Murad

Posty: 2237

PostWysłany: Czw 16:15, 13 Wrz 2007    Temat postu:

A Patty Schnyder pożegnała się z turniejem.

Szwajcarka przegrała z Rumunką Soraną Cirsteą 2-6 7-5 5-7
Ten mecz miał bardzo zmienny przebieg.
Po wygraniu perwszego seta, w drugim Cirstea prowadziła 4-2, ostatecznie tę partię wygrała Patty 7-5
W trzecim Schnyder objeła prowadzenie 3-0 z podwójnym przełamaniem.
Jedno przełamanie straciła w czwartym gemie.
Patty prowadziła już 5-4 i serwowała aby skończyć mecz, ale przegrała trzy kolejne gemy i mecz.

Znów wyszła chimeryczność Schnyder. :kwasny:
No cóż taki jej urok...
LL

Posty: 4902

PostWysłany: Czw 18:37, 13 Wrz 2007    Temat postu:

W zasadzie po odpadnięciu Schnyder, mecz Jankovic z Davenport będzie przedwczesnym finałem. Wierzę w to, że Amerykanka pokona Serbkę i wygrała cały turniej. Lindsay ma szansę, bo jak zwykle świetnie serwuje, ona to dobre serwowanie ma we krwi, jak widać pewnych elementów w tenisie się nie zapomina.
gosea

Posty: 4503

PostWysłany: Czw 22:58, 13 Wrz 2007    Temat postu:

Byloby wspaniale jesli Linds wygralaby z Jeca. Dla mnie Ona i tak juz wygrala,to niesamowite ze po rocznej przerwie demoluje przeciwniczki w ten sposob.Niezalenie co sie jutro wydarzy to i tak Linds jest dla mnie bohaterka.
Kurcze ta Patty ona zawsze musi cos odwalic,tak bardzo ja lubie ale czemu Ona to robi?To jest najbardziej nieodgadniona tenisistka WTA.

Wielkie uznanie za tak wspaniały powrót. :padam:

Być może trochę przesadzam, ale myślę, że Lindsay stała się faworytką do wygrania turnieju.

Warto przypomnieć, że Amerykanka już raz wygrała tę imprezę w 2005 roku.
LL

Posty: 4902

PostWysłany: Pią 14:21, 14 Wrz 2007    Temat postu:

Tak jak pisałem wcześniej, zwyciężczyni meczu Lindsay - Jelena wygra cały turniej. Teraz mogę postawić wszystkie pieniądze na Amerykankę, przecież pokonała numer trzy na świecie. Zdaje się, że powrót Davenport do ścisłej trój jest tylko kwestią czasu.
gosea

Posty: 4503

PostWysłany: Pią 14:34, 14 Wrz 2007    Temat postu:

To co Ona zrobila jest nieprawdopodobne.Pokonac po takiej przerwie rakiete nr3 swiadczy o wielkosci Lindsay.To bylo niesamowite,powrot w stylu perferkcyjnym.Jestem dumna,ze moge byc fanka tak wspanialej zawodniczki.Linds :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam:
LL

Posty: 4902

PostWysłany: Pią 14:46, 14 Wrz 2007    Temat postu:

Nie popadajmy w euforię, tak naprawdę w tym turnieju tylko Serbka mogła zagrozić Lindsay. Nie zmienia to jednak faktu, że pokonanie rakiety numer trzy na świecie po takiej przerwie to wyczyn.
Murad

Posty: 2237

PostWysłany: Pią 15:19, 14 Wrz 2007    Temat postu:

W półfinale Lindsay zagra z Włoszką Sarą Errani.
Myślę, że Amerykanka wygra bez większych kłopotów.

W drugim półfinale zagrają Daniela Hantuchowa i pogromczyni Patty Schnyder, Sorana Cirstea.
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje WTA / Zakończone Turnieje WTA / WTA 2007 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)