Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Wto 10:51, 29 Lip 2008    Temat postu:

QF: [3] E.Dementieva d. K.Srebotnik 7/6(6) 6/3

Chociaż Elena wygrała w 2 setach to nie można nie odnieść wrażenia że Rosjanka nie jest już w tej formie w jakiej była na pokazówce w Hong Kongu czy w Houston. Katarina miała swoje szanse ale ich nie wykorzystała co odbiło się na wyniku końcowym.

PostWysłany: Wto 10:58, 29 Lip 2008    Temat postu:

QF: [2] C.Wozniacki d. S.Mirza 3/6 6/1 7/6(14)

Najlepszy mecz tego sezonu i jeden z lepszych meczów w historii! Caroline Wozniacki pokonała Sanie Mirze dopiero w tie-breaku 3 seta. Młoda Induska miała 4 piłki meczowe ale waleczna Dunka nie pozwoliła jej ich wykorzystać i wygrała 16-14 w tie-breaku ostatniego seta!

Posty: 2945

Hahahaha! Jak to możliwe, że Caroline wygrała trzeciego seta?
Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Wto 11:08, 29 Lip 2008    Temat postu:

SF: [1] M.Kirilenko d. S.Stosur 0/6 7/5 6/0

Samatha Stosur przegapiła swoją największą szansę w karierze - miała 6/0 5/4 i była 2 piłki od finału turnieju olimpijskiego. Jednak od tego momentu nr 1 światowego rankingu zaczęła grać na kosmicznym poziomie i nie oddała już Australijce nawet gema. Samancie zostaje walka o brąz a Maria zawalczy o złoto olimpijskie!
Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Wto 11:14, 29 Lip 2008    Temat postu:

SF: [3] E.Dementieva d. [2] C.Wozniacki 7/5 7/6(10)

Fani Caroline Wozniacki mogą być naprawdę zawiedzeni. Ich tenisistka w obu setach prowadziła 5/3 jednak myśl o tym że może zagra o złoto olimpijskie ją tak paraliżowała że Dementieva ją doganiała i wygrywała seta. Caro powalczy więc o brąz a Elena postara się pokonać niekwestionowaną liderkę rankingu - Kirilenko.

Ostatnio zmieniony przez Isha dnia Wto 11:15, 29 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy

[2] C.Wozniacki d. S.Stosur 6/4 2/6 6/2

Obie panie zaprezentowały świetną grę w dwóch pierwszych setach jednak poziom zdecydowanie opadł w 3 secie. Caroline spokojnie dograła mecz w 3 secie i zdobyła brąz olimpijski dla Danii!

Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Wto 11:52, 29 Lip 2008    Temat postu:

FINAŁ: [3] E.Dementieva d. [1] M.Kirilenko 6/0 6/3

Świetny mecz ze strony Eleny Dementievej! Nie pozostawiła złudzeń swojej rodaczce i przerwała jej serię 6 wygranych pojedynków. Elena jest w tym sezonie niepokonana i prezentuje wyborną formę. Maria nie potrafiła wykorzystać prowadzenia 3/0 w 2 secie i po godzinie gry Dementieva mogła się cieszyć z Olimpijskiego Złota!
Mateuszz

Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 3545

PostWysłany: Wto 11:54, 29 Lip 2008    Temat postu:

Przegrałem ze złota medalistka wiec wstydu nie ma xDD Graty Elena

Ostatnio zmieniony przez Mateuszz dnia Wto 11:54, 29 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz

Dementieva: dziękuje Mamie!

-Dziękuję, jestem wzruszona. Zdobycie złotego medalu na Olimpiadzie było moim marzeniem. Zagrałam wspaniały turniej, podobnie jak moja finałowa przeciwniczka, której serdecznie gratuluję "srebra". Pragnę także podziękować mojej mamie, która przed turniejem nauczyła mnie serwować, wspaniałej publiczności, na której doping mogłam liczyć, organizatorom, którzy spisali się wspaniale i wszystkim moim fanom, za to, że byli, są i będą ze mną. Kocham Was! - powiedziała po meczu wzruszona Elena Dementieva.

Rosjanka pokonała w drodze do finału S.Williams, K.Srebotnik, C.Wozniacki i w finale M.Kirilenko.