Chicago [Gratulacje dla Eleny Dementievej!]
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Wto 12:29, 29 Lip 2008    Temat postu: Chicago [Gratulacje dla Eleny Dementievej!]

Chicago – miasto w USA, położone nad jeziorem Michigan w stanie Illinois. Chicago stanowi trzecie pod względem wielkości i zaludnienia miasto w Stanach Zjednoczonych zaraz po Los Angeles i Nowym Jorku.

Chicago wraz z przedmieściami tworzy główną metropolię miejską położoną na środkowym wschodzie Stanów Zjednoczonych. Jest również głównym centrum biznesowym, kulturalnym oraz naukowym, a samo miasto i okolice przeżywają okres gwałtownego rozwoju i ekspansji. Najbliższymi i największymi przedmieściami są miasta Niles, Elmhurst, Melrose Park, Franklin Park, Cicero, Joliet, Addison, Evanston, Schaumburg, Wood Dale.

Chicago jest określane mianem "Wietrzne miasto" (ang. Windy City).

Jeśli chcesz zagrać nie wpisujesz żadnego "in" tylko po prostu wysyłasz mi punkty (jedne punkty działają na cały turniej, nie na jeden mecz) W tytule PW wpisz:
VWT Chicago imię i naziwsko zawodnika

Jeśli chcesz aby twoje punkty z IO "działały" również tu - po prostu nic nie wysyłasz. Automatycznie wpisuje cię do drabinki na podstawie punktów olimpijskich.

Ostatnio zmieniony przez Isha dnia Czw 22:02, 31 Lip 2008, w całości zmieniany 4 razy

PostWysłany: Czw 17:19, 31 Lip 2008    Temat postu:

Witamy Chicago - jednym z ostatnich przystanków przed wielkoszlemowym US OPEN! Dementieva zaskoczyła wszystkich tydzień temu świetnym powrotem do gry na turnieju olimpijskim. Ciekawe czy Rosjanka utrzyma świetną dyspozycję. Jej głównymi rywalkami powinny być Kirilenko i Wozniacki które również spisują się świetnie. A może sensacyjna półfinalistka z Pekinu - Samantha Stosur zaskoczy znowu wszystkich i sprawi ogromną niespodziankę? Czeka nas bardzo ciekawy turniej...
Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Czw 17:32, 31 Lip 2008    Temat postu:

R1: (1) E.Dementieva d. M.Sharapova 61 62

Całkowita kontrola nad meczem od pierwszej do ostatniej piłki Eleny. Sharapova popełniła w całym spotkaniu 12 podwójnych błędów serwisowych i 34 niewymuszone błędy więc Dementieva nie musiała się napracować.

Ostatnio zmieniony przez Isha dnia Czw 17:55, 31 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Czw 17:46, 31 Lip 2008    Temat postu:

R1: K.Srebotnik d. T.Golovin 75 63

Do momentu 4/0 w pierwszym secie dla Francuzki Tatiana grała niesamowity tenis. Jednak od piątego gema zaczęła wyrzucać wszystko co wpadło jej na rakietę. Słowenka ją dogoniła i wygrała seta 75. W drugim secie Katarina objęła kontrole nad meczem i zakończyła mecz po 1,5 godzinie gry.

R1: U.Radwanska d. N.Vaidisova 36 61 61

Świetna gra Czeszki w pierwszym secie. Jednak w 2 następnych gra Nicole się posypała a wyżej notowana Polka wykorzystała błędy przeciwniczki i zamknęła spotkanie wygrywając dwa ostatnie sety przegrywając w każdym z nich zaledwie po jednym gemie.
Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Czw 18:06, 31 Lip 2008    Temat postu:

R1: M.Domachowska d. (4) D.Safina 16 63 62

Trwa zła passa Dinary Safina. Powracająca do tenisa, finalistka z Houston, pokonała Rosjankę w trzech setach. Marta wyraźnie wyszła na kort wystraszona ale po przegranej w 1 secie uspokoiła się i spokojnie wyrzuciła z turnieju zawodniczkę rozstawioną z nr 4.
Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Czw 18:13, 31 Lip 2008    Temat postu:

R1: (3) C.Wozniacki d. S.Stosur 63 75

Samantha zaczęła mecz rewelacyjnie - od prowadzenia 3/0. Jednak od tego momentu nie ugrała w pierwszym secie gema. Zła na siebie Australijka rozpoczęła świetnie również drugą partię - także od prowadzenia 3/0. Jednak turniejowa trójka dogoniła rywalkę aby w końcu wygrać mecz w dwóch setach.
Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Czw 18:20, 31 Lip 2008    Temat postu:

R1: N.Li d. A.Mauresmo 75 06 62

Po niesamowitej walce w 1 secie górą wyszła Chinka. Jednak Li opadła z sił i przegrała drugą partie do 0. W 3 secie pewna siebie Mauresmo zaczęła robić wiele niewymuszonych błędów co wykorzystała Li i wygrała mecz w 3 setach.
Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Czw 18:26, 31 Lip 2008    Temat postu:

R1: (Q) S.Williams d. S.Mirza 16 60 76(8 )

Niesamowita walka aż do tie-breaka 3 seta! Po dwóch pierwszych łatwo wygranych setach wygranych kolejno przez Mirze i Williams nikt nie spodziewał się takiej walki w 3. Jednak kwalifikantka z USA pokazała waleczność i pokonała młodą Induskę.
Mateuszz

Posty: 3545

PostWysłany: Czw 18:30, 31 Lip 2008    Temat postu:

Pieknie Serena Surprisedk: Taki mecz napewno wzmocni Cie psychicznie...C'mon!!!
Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Czw 18:34, 31 Lip 2008    Temat postu:

R1: (2) M.Kirilenko d. C.Dellacqua 26 61 63

Po pierwszym secie wydawało się że Casey może wygrać to spotkanie. Jednak Maria pokazała jaką waleczną jest tenisistką i odesłała Australijkę do domu w następnych dwóch łatwych setach.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Gry Forumowiczów / Virtual Tour / VWT / Sezon 1 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)