Los Angeles [Gratulacje dla Marii Kirilenko!]

Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Pią 16:39, 25 Lip 2008    Temat postu: Los Angeles [Gratulacje dla Marii Kirilenko!]

Los Angeles – miasto w USA nad Oceanem Spokojnym w stanie Kalifornia. Wraz z San Diego, tworzy drugi co do wielkości obszar metropolitalny w kraju liczący 16,4 mln (2002) mieszkańców (zwany potocznie południowokalifornijskim megalopolis, 2000). Los Angeles jest popularnie nazywane Miastem Aniołów (City of Angels).
Według danych amerykańskiego biura statystycznego w 2000 roku w Los Angeles było 3 694 820 mieszkańców, 1 275 412 gospodarstw domowych i 798 407 rodzin. Średnia gęstość zaludnienia w mieście jest równa 3 041,3 osób na km². Średnia gęstość domów to 1 101,1 domu na km². Skład rasowy: biali 46,93%, afroamerykanie 11,24%, Indianie 0,8%, Azjaci 15,89%, mieszkańcy Oceanii 0,16%, inne rasy 25,7% i mieszanki ras 5,18%. 46,53% ludności to ludność Latynoska, a 29,75% to biali, nie-latynosi. Los Angeles jest największym skupiskiem ludności azjatyckiej w Stanach Zjednoczonych. Największą grupą narodowościową pochodzącą z tamtego kontynentu są Filipińczycy.

Jeśli chcesz zagrać nie wpisujesz żadnego "in" tylko po prostu wysyłasz mi punkty (jedne punkty działają na cały turniej, nie na jeden mecz) W tytule PW wpisz:
VWT Los Angeles imię i nazwisko zawodniczki

CZAS DO JUTRA DO 22.00

Ostatnio zmieniony przez Isha dnia Śro 10:20, 30 Lip 2008, w całości zmieniany 4 razy

13. Amelie Mauresmo 10

Ostatnio zmieniony przez Isha dnia Pią 16:45, 25 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz

4.(9) Tatiana Golovin

Ostatnio zmieniony przez Isha dnia Sob 18:30, 26 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Sob 18:40, 26 Lip 2008    Temat postu:

1R: N.Li d. K.Srebotnik 7/5 2/6 6/4

Świetny mecz z obu stron. Niesamowita walka w 1 secie zakończona zwycięstwem Chinki. Jednak Słowenka nie przestała walczyć i zdominowała rywalizację w 2 secie. W 3 secie Li prowadziła już 4/1 by dać się dogonić. Jednak w pore opanowała nerwy i wygrała 2 następne gemy i tym samym całe spotkanie.

Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Sob 18:48, 26 Lip 2008    Temat postu:

1R: C.Dellacqua d. A.Mauresmo 0/6 6/4 7/5

Jednym słowem dramat Francuzki. Amelie zmiotła australijkę w 1 secie i w drugim prowadziła 3/0. Jednak wspaniały comeback Casey dał jej wygraną w 2 secie. W 3 secie Amelie również wygrywała 3/0 by później mieć piłkę meczową przy stanie 5/4. Jednak i to nie pozwoliło jej wygrać meczu. Waleczna Casey wykazała się niezwykle mocną psychiką a Amelie schodziła z kortu ze łzami w oczach.

Ostatnio zmieniony przez Isha dnia Sob 18:50, 26 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Sob 18:58, 26 Lip 2008    Temat postu:

1R: M. Kirilenko d. M.Sharapova 2/6 6/2 6/3

Pierwszy set w wykonaniu Kirilenko tragiczny. Młoda Rosjanka wyrzucała w aut wszystko co się dało. Sharapova wykorzystała niemoc rywalki i wygrała tą partię do 2. W 2 secie przebudzenie się Kirilenko i bezradność Sharapovej na forhand rywalki. Kirilenko zdobywa seta do 2 i nie zwalnia tempa w 3 secie. Sharapovą stać w decydującej partii tylko na 3 gemy.

1R: S.Mirza d. T.Pironkova 6/1 6/2

Całkowita dominacja Sanii. Tsvetana nie miała żadnych szans ze świetnie dysponowaną rywalką. Induska na pewno będzie dużym zagrożeniem dla gwiazd w tym turnieju!

QF: (1) C.Wozniacki d. N.Li 6/1 6/1

Chinka została zmiażdżona przez Dunkę. Caroline pokazuje że jest w wybornej formie i trudno będzie ją pokonać w tym turnieju. W całym meczu widać było zmęczenie Chinki po meczu 1 rundy jednak wynik zależał od pierwszej do ostatniej piłki do Caroline.
Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Sob 19:19, 26 Lip 2008    Temat postu:

QF: C.Dellacqua d. (4) T.Golovin 0/6 7/5 7/5

Franuzka była niesamowicie blisko zwycięstwa. Prowadziła 6/0 5/4 lecz wtedy nastąpił zryw Casey i to australijka wygrała następne 3 gemy w secie. W 3 partii obie szły równo ale pod koniec sił zabrakło Tatianie i już po raz drugi w tym turnieju Casey wygrywa mecz będąc w ogromnych kłopotach.
Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Sob 19:27, 26 Lip 2008    Temat postu:

QF: M.Kirilenko d. (3) U.Radwanska 1/6 6/4 7/5

Niesamowite spotkanie w wykonaniu Rosjanki. Pierwszy set to całkowita dominacja Polki jednak później, z każdym gemem Maria zaczęła się rozgrywać by potem w końcówce wykazać się mocniejszą psychiką i zrobić dużą niespodziankę w tej części turniejowej drabinki.
Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Sob 19:35, 26 Lip 2008    Temat postu:

QF: (2) D.Safina d. S.Mirza 2/6 7/5 6/1

Popis tego jak mocna psychicznie jest Dinara Safina. Mirza serwowała przy stanie 6/2 5/1 ale wtedy obudził się w Dinarze tygrys i Sania od tego momentu nie zdobyła gema w 2 secie. 3 set to była już formalność - Dinara zmiażdżyła Induskę.

SF: (1) C.Wozniacki d. C.Dellacqua 6/0 6/3

Całkowita kontrola nad meczem Dunki. Casey w pierwszym secie nie miała nawet piłki na gem. W drugim Australijka starała się nawiązać walkę lecz Dunka była dziś po prostu za mocna
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Gry Forumowiczów / Virtual Tour / VWT / Sezon 1 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)