PostWysłany: Nie 16:25, 24 Lut 2008    Temat postu:

Jednak Llodra !

Turniej pelen niespodzianek konczy sie tez niespodzianka w finale.
Co tam sie musialo dac - uff.
Zadecydowal podwojny blad serwisowy Szweda w tie-breaku.
Jak na to nie patrzec Robin znowu przegral final w glowie (jak z Ljubicicem w Doha'07).

Gratulacje dla obu za swietny final, ktory powinien wynagrodzic fatalna forme faworytow i ich rychle porazki.
Ilez tam emocji bylo.

Wynik:
Llodra def Soderling 67(3) 63 76(4)

Ostatnio zmieniony przez DUN I LOVE dnia Nie 16:26, 24 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
kukurykupryku

Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 3276

Skąd: z nienacka

PostWysłany: Nie 19:37, 24 Lut 2008    Temat postu:

A w Buenos Aires niesamowita walka Nalbandian przegrał pierwszego seta z Acasuso 3-6, później wygrał tie breaka w drugim do 5, teraz w decydującym secie 3-3.

A co do San Jose to nie wyobrażam sobie innego wyniku jak 24-ego triumfu Roddicka w turnieju ATP, mój typ 7-6 6-4 dla Jankesa :hyhy:
Bizon

Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 1833

PostWysłany: Nie 19:52, 24 Lut 2008    Temat postu:

Nalbandian w 3 secie prowadzi juz 5:3 i raczej to on zgarnie tytul w Buenos Aires. Co do finalu w San Jose to raczej Roddick, chociaz na pewno nie bedzie mu latwo ze Stepankiem.
Chetnie ogladne dzisiejszy mecz bo jestem ciekawy jaka jest obecnie dyspozycja Andy'ego i czego ewentualnie mozna sie po nim spodziewac w nadchodzacych po sobie 2 Mastersach.

PostWysłany: Pon 11:30, 25 Lut 2008    Temat postu:

no i roddick zgarnol 24 tytul w karierze pokonujac 6-4 7-5 stepanka.meczyk generalnie byl niezly,roddick momentami gral naprawde dobrze i wczoraj naprawde dobrze funkcjonowal beckhend,z forehendu tez bylo niezle gral mocno pewnie nie gral duzo top spinem(na szczescie)no i w memphis bedzie faworytem
DUN I LOVE

Posty: 8838

PostWysłany: Pon 13:55, 25 Lut 2008    Temat postu:

Nalbi !

Argentynczyk wygral turniej w Buenos. Zaciety mecz z Jose, ale jest wreszcie wygrany event przed wlasna publika.
Moim zdaniem Nalbandian potwierdza ze jesien w jego wykonaniu to byl zwiastun "innego - silniejszego mentalnie- Davida".
Ao mial slabsze ale wrocil i w wielkim stylu, po emocjonujacym meczu wygral przed wlasna publika.
To 8 tytul Nalbandiana w karierze.

EDIT:
W San Jose po 2 latach Murraya przyszedl po raz 3 czas na triumf Roddicka, ktory odzyskal swoja ziemie w tej kaliforniejskiej przystani Atp.
To juz 24 tytul Roddicka (jak wspomnial andy) - Brawo !

Ostatnio zmieniony przez DUN I LOVE dnia Pon 13:57, 25 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje ATP / Zakończone Turnieje ATP / ATP 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)