Toronto, R2: Simon def Federer 2-6, 7-5, 6-4 !

Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 5750

Skąd: Stargard Szczeciński
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 4:23, 24 Lip 2008    Temat postu: Toronto, R2: Simon def Federer 2-6, 7-5, 6-4 !

Od Wimbla upłyneło za mało czasu, oprocz I seta reszta do zapomnienia.

PostWysłany: Czw 6:20, 24 Lip 2008    Temat postu:

Niesmialo sobie myslalem ze Simon moze sie pokusic o jakis dluzszy mecz, ale zeby wygral ? Duze zaskoczenie. Federer w glebokim kryzysie i po tej porazce juz nie wierze ze moze wygrac ten sezon.

Mnie cieszy jego porazka, bo teraz Roddick ma latwiejsza droge do finalu, nie spartol tego Andy.

PostWysłany: Czw 7:20, 24 Lip 2008    Temat postu:

Duzy zasokk :O Ale pozytywny jak dla mnie Andy ma teraz łatwiejszą drogę. Swoją drogą to Gilles jest w dobrej formie.
Bizon

Posty: 1833

PostWysłany: Czw 7:32, 24 Lip 2008    Temat postu:

W dobrej ? Gosciu ma forme zycia. W tamtym tygodniu wygral turniej w Indianapolis, w tym eliminuje Federera w II rundzie Mastersa. To jego 5 minut, zobaczymy jak je wykorzysta, bo okazja by ugrac jakis dobry wynik w Mastersie moze sie nie powtorzyc szybko.
Statystyczny

Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 2748

Skąd: Wyspy Marshalla

PostWysłany: Czw 7:43, 24 Lip 2008    Temat postu:

Simona zawsze postrzegałem jako typowego średniaka,ale ostatnimi czasy jest w wybornej formie i każdy zawodnik powinien się go bać.

Mateuszz napisał:

Ja dostaje smsa o 3 w nocy - rozne mysli mi przeszly przez glowe - myslalem, ze koledzy dzwonia bo nie dadza rady dojsc do kwatery i trzeba im pomoc Laughing
I nagle tresc o porazce Rogera od Nuli - bylem w takim szoku, jakby jakas tragedia sie stala.

Meczu nie widzialem, ale jedno mozna smialo powiedziec - Roger, skonczylo sie wygrywanie na pol gwizdka. Jestem pewien, ze majacy forme zycia Simon jeszcze 2 lata temu w 3 secie mialby pelne gacie i oddalby koncowke spotkania Rogerowi. Teraz Szwajcara nikt sie w takim momencie nie przestraszy i dokonczy dziela.

Sezon jest przegrany, juz po Cicny Nadal moze zostac "1". Przyznam sie, ze nie sadzilem, ze juz na USO bedzie mozna zobaczyc obrazek: "[2] Federer,Roger SUI".

2,3 czy ktorakolwiek runda nie stanowiła dla niego zadnego problemu
To nie on zawsze miał problem, problem mieli Ci którzy wylosowali go w 2 rd, i musieli przejśc przez ten 'koszmar' ktory nazywal się Federer. Zastanawiali się czy będzie gladko 6/0, 6/0 czy może ugrają jakiegoś gema.
Według mnie tu nie chodzi o to że gra slabiej ( owszem nie gra tak jak kiedyś, ale nie da się grac slabo i dojśc zarówno do finału Wimbledonu jak i RG )
wszystko siedzi tylko i wyłącznie w jego głowie,
Podsumowując jak to Keti napisała : "mi on sprawia wrazanie obrazonego na tenis i caly swiat"

i slusznie.
DUN I LOVE

Posty: 8838

PostWysłany: Czw 9:22, 24 Lip 2008    Temat postu:

Ale to jest Aś zrozumiale - moze nie tyle, ze nie potrafi przyjac porazki bo nigdy sie chamsko po meczu nie zachowal (np nie podal rki, rzucil rakieta) czy nie pojechal po kims w wywiadze.

Problem tkwi w tym, jak potezny byl rozmiar Jego supremacji. Swego czasu wygrywal wszystko i taki nagly przybytek porazek go po prostu przerasta.

Oby sie podniosl i znalazl motywacje do dalszej pracy, bo szkoda juz tych rekordow nie pobic, skoro jest na ostatniej prostej. Umiejetnosci,mozliwosci i talent ku temu wciaz ma przeogromny.
Sydney

Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1256

Skąd: NOWA SÓL

PostWysłany: Czw 9:25, 24 Lip 2008    Temat postu:

DUN I LOVE napisał:

Teraz to juz przesądzone , juz nie kwestią m-cy , a tygodni jest abdykacja Rogera . W Toronto na pewno nie pomoglo mu wylosowanie Simona . Francuz to nie glupi chlopak czuł że ma forme , i wiedział że taka wygrana otwiera nie dzrzwi a bramy , dla Gilesa w tym momencie nie jest najważniejsze to że awansowal do 3 rundy , ale kogo pokonał w drugiej . Odległa przeszłoscią jest Roger ktorego mozna by bylo porownywac do bezbłednie zaprogramowanego robota . Ale pociesze was , z Youngiem by nie przegrał
DUN I LOVE

Posty: 8838

PostWysłany: Czw 9:28, 24 Lip 2008    Temat postu:

Sydney napisał:
Ale pociesze was , z Youngiem by nie przegrał

Sugerujesz Federastom, zeby przestali zaprzatac sobie glowe najwiekszymi eventami i rozpoczeli przygotowania na 3 tytul w sezonie w Sztokholmie ? Pozniej moze Bazylea ?
Sydney

Posty: 1256

PostWysłany: Czw 9:33, 24 Lip 2008    Temat postu:

[

a tak daleko idących wniosków to nie wyciągam . powiem tak : Kiedyś Thiery Henry będąc twarzą Reeboka glaryfikował hasło : " Zeby poczuć gre musisz tchnąć w nia życie " . Jesli Roger na nowo to uczyni to nic nie bedzie niemozliwe
Nula

Posty: 5750

PostWysłany: Czw 9:35, 24 Lip 2008    Temat postu:

Roger mógł spokojnie wygrać, beznadziejnie grając, ale wygrać. Dwa razy przełamywał Simona w 3 secie, żeby w ostateczności przegrać. Nie ma już tej siły, która potrafiłaby go podnieść kiedy idzie źle, dlatego też ostatnego swojego gema przegrał do 0, robiąc najprostrze błędy.
A w pierwszym secie grał jak Roger, jak ten największy Roger. Już mi sie wydawało, że zmiażdży Simona pokazując, że lepiej nie drażnic Federera. Tylko, że zaraz po wygranym secie przyszły dwa przegrane Neutral
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje ATP / Zakończone Turnieje ATP / ATP 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)