DUN I LOVE

Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 8838

Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw 10:01, 24 Lip 2008    Temat postu: Toronto R3: Tursunov vs Blake

Ciekawy mecz, Panowie grali ze soba przed kilkoma dniami o final w Indy. Wygral Dima. Czas na rewanz czy znowu ewentualny deszcz pograzy 007 ?
Bizon

Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 1833

PostWysłany: Czw 10:33, 24 Lip 2008    Temat postu:

Niby wieksze umiejetnosci ma Blake, ale biorac pod uwage jego psychike i ich ostatni mecz szanse w tym meczu oceniam na 50-50
kukurykupryku

Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 3276

Skąd: z nienacka

PostWysłany: Czw 11:08, 24 Lip 2008    Temat postu:

Jako że Blake niebezpiecznie sie zbliza do Roda w rankingu, to mimo całej sympatii do niego :

Davai Dima !
Bizon

Posty: 1833

PostWysłany: Czw 11:12, 24 Lip 2008    Temat postu:

Blake ma do obrony finał w Cinci, co bedzie bardzo ciezko do zrobienia, a ranking z Toronto i Cincinatti zostanie uaktualniony dopiero w polowie Sierpnia, takze spokojna głowa.

Zreszta Roddick nie moze tego sfrajerzyc i musi dojsc tutaj przynajmniej do finału :]

Posty: 3276

PostWysłany: Czw 11:17, 24 Lip 2008    Temat postu:

oooo

No to w takim razie Go James ! xDDDDD

Choć znając jego łeb to i tak wygra 2-1 Dima.
rusty Hewitt

Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 498

PostWysłany: Czw 13:14, 24 Lip 2008    Temat postu:

Swietny mecz sie szykuje ale wynik jest sprawa otwarta. Niby to James jest faworytem ale jak wiadomo jak gra amerykanian to moze zdarzyc sie wszystko. Dlatego trudno w tym meczu wskazac faworyta, jednak obstawilem na 3 sety dla Jamesa bo zyczylbym sobie amerykanskiego polfinalu: Roddick - Blake.
Kubecki

Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 3749

Ostrzeżeń: 1/2
Skąd: Serbia

PostWysłany: Czw 21:39, 24 Lip 2008    Temat postu:

Stało się to czego James chciał chyba uniknąć - deszcz. Kiedy James wreszcie zaczął grać swój solidny tenis nad Toronto pojawiły się chmury i mecz przerwano.

No to co, Dima znów zaczyna grać po przerwie?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje ATP / Zakończone Turnieje ATP / ATP 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)