montano

Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 2951

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 11:33, 24 Lip 2008    Temat postu: Toronto R16: Simon def. Acasuso 6/3 6/4

Nikt chyba nie spodziewał się, że będziemy mieli taki pojedynek w trzeciej rundzie. Simon zagrał jeden z najlepszych meczów w życiu i pokonał Federera, a Jose sprawił sporą niespodziankę wygrywając z Gonzalezem. Oboje prezentują w Toronto naprawdę dobrą formę i może to być bardzo ciekawy pojedynek. Pierwszy mecz po bardzo efektownym zwycięstwie jest zazwyczaj trudny, wielu zawodników go przegrywa. Simonowi nie będzie łatwo. Szczególnie, że Acasuso nie poddaje się do ostatniej piłki, trzeba go dobijać po kilka razy. W meczach z Gulbisem i Gonzalezem też nie był faworytem, więc kto wie... Mimo wszystko stawiam na trzy sety dla Gillesa.
DUN I LOVE

Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 8838

Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw 11:38, 24 Lip 2008    Temat postu:

Teoretycznie zawsze tacy Bohaterowie rundy poprzedniej mieli problem z wygraniem kolejnego meczu. Simon zagral zyciowke, mogl sie wystrzelac, zwlaszcza, ze gral caly poprzedni tydzien w INdy a nawierzchnia typu hard nie toleruje kiedy sie tak intensynie na niej pyka.

Mam jednak przeczucie, ze Gilles wygra to w 2 setach - jak nie teraz to kiedy ?
Bizon

Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 1833

PostWysłany: Czw 11:39, 24 Lip 2008    Temat postu:

Dokladnie, Simon gra zyciowke, podobna szansa sie predko nie powtorzy. Stawiam na Francuza w dwoch setach, ale wcale sie nie zdziwie jakby dzisiaj mial przegrac.
rusty Hewitt

Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 498

PostWysłany: Czw 13:16, 24 Lip 2008    Temat postu:

Mysle ze francuz pojdzie za ciosemi awansuje do polfinalu po 3 setowym pojedynku - swojego pogromce znajdzie dopiero w osobie Roddicka.
DUN I LOVE

Posty: 8838

PostWysłany: Czw 18:54, 24 Lip 2008    Temat postu:

6-3 6-4

Skonczylo sie tak jak przeczuwalismy - ale zlapal forme Francuz.
Roddick meczy sie z Ciliciem, jutro Gilles stanie przed wielka szansa na 1/2. Nieprawdopodobna historia.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje ATP / Zakończone Turnieje ATP / ATP 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)