Rogers Cup 08: R2: Nadal def. Levine 6-4 6-2

DUN I LOVE

Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 8838

Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw 10:06, 24 Lip 2008    Temat postu: Rogers Cup 08: R2: Nadal def. Levine 6-4 6-2

Przegladalem LS w Biezacych i widzialem, ze Jesse mial 4-1 w 1 secie. Zaczal nabuzowany czy Nadal zagral slabiej? Generalnie, jak wyglada Rafa ?
Monique

Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 734

Skąd: Rybnik
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 10:18, 24 Lip 2008    Temat postu:

Ja własnie oglądałam tylko do końca pierwszego seta. Odniosłam wrażenie, że Rafa sobie troszeczke zlekcewazył przeciwnika, a ten mu wyjechał na 4-1. Potem było już chyba w normie.

VAMOS!
asiek

Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 2678

PostWysłany: Czw 10:26, 24 Lip 2008    Temat postu:

Oglądałem tylko do stanu 4-2 dla Levine'a w pierwszym secie. Jessie zagrał swoje, pokazał się z bardzo dobrej strony. W tej części meczu dominował nad Nadalem. Hiszpan jak przystało na przyszły nr. 1 nawet przy nie najlepszej grze, chyba spowodowanej jeszcze brakiem przyzwyczajenie do hardu potrafił wygrać i za to należą mu się brawa. :hurra:
montano

Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 2951

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 11:11, 24 Lip 2008    Temat postu:

Levin zaczął rewelacyjnie. Ja aż przecierałem oczy ze zdumienia. Posyłał na drugą stronę prawdziwe bomby, grał bardzo ofensywnie, a naciskany Nadal popełniał błędy. Jednak kiedy Jesse miał już szanse na 5-1, to Hiszpan się obudził i zaczął grać lepiej. Aczkolwiek za dużo niewymuszonych błędów jak na moje oko. I serwis też mu tak nie siedział jak w kilku ostatnich turniejach. No, ale to był pierwszy mecz, więc można go poniekąd usprawiedliwić.
rusty Hewitt

Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 498

PostWysłany: Czw 13:08, 24 Lip 2008    Temat postu:

Ogladalem mecz i musze powiedziec ze Nadal nie zachwycil. Ale mimo poczatkowych problemow zwiazanych ze swoja gorsza gra i zankomitym fragmentem gry amerykanina, hiszpan dosc pewnie zakonczyl mecz w 2 setach. Nie gral najlepiej, na koncu sie troche rozkrecil ale mozna powiedziec ze wygral ten mecz bez wysilku. Mysle ze ta troche gorsza forma byla spowodowana pierwszym meczem na hardzie od dlugieigo czasu i ze na prawde Rafa ma tu szanse na naprawde dobry wynik ( final z Roddickiem ).
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje ATP / Zakończone Turnieje ATP / ATP 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)