TMS INDIAN WELLS (10-23.03.2008)(8)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Następny

PostWysłany: Nie 13:24, 23 Mar 2008    Temat postu:

To nie będzie chyba zbyt interesujący pojedynek, Serb osiągnął najwyższy stopień tenisowego wtajemniczenia, czyli tak jak niegdyś Fed może grać jak ostatnia pierdoła i wygrywać ze wszystkimi rywalami poza jakimiś błyskami zawodników z czołówki (Roddick w Dubaju). Fish nie ma żadnych argumentów i zakończy się to w dwóch setach. Jakoś nie wierzę w ten jego serwis.

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Nie 13:25, 23 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

o tym zaraz

Myśle ze warto jeszcze odnosnie wczorajszego dnia dodac ze Mardy pozbawił wczoraj Rogera nie tylko finału ale i wspanialej passy . Bo oto Fish pokonując Feda przerwał jego serie ( uwaga ) 41 kolejnych wygranych z Jankesami . Tak tak Rogi z kowbojem przegral ostatni raz w sierpniu 9 sierpnia 2003r ( Roddick ) , tak apropo gdyby Andy nie przeszarzował ze startami to kto wie , kto wie ... , inna sprawa czy Feda krzysoway dzien dopadl by juz w piątek .
Dołaczam sie oczywiscie do gratulacji dla Fisha , facet gra rewelacyjny turniej zniszczył Dawidenke i Andreeva , wykazal sie cierpliwoscia i opanowaniem po mistrzowsku wytrzymując koncowki odpowiednio z Hewittem i Nalbem , a wczoraj nie zlękl sie szansy i obalił mit samego Rogera , ofinalowych szansach pózniej ...
Coz nie do takiego Federera sie przyzwyczailem , moim zdaniem wczoraj grał gorzej niz we wspomnianym przez Nule meczu z Volandrim w Rzymie , tam miał jakies przebłyski , tu zobaczylismy Feda nie dosc ze nie mającego pomysłu na gre to jeszcze z nogami ciezkimi jak olów .Mardy grał naprawde bdb , ale faworyt nie zrobił doslownie nic by wygrac , nie moglem oprzec sie wrazeniu ze Szwajcar nie potrafił wyzwolic z siebie chocby symbolicznej checi rywalizacji :kwasny: , no gołym okiem widac ze go przytkało i ze potrzebuje błysku , glowa chce , ciało starjkuje , nózki nie niosą , iz tego miejsca chcialbym zaapaelowac do fanow Feda o cierpliwe czekanie na noszenie , musiscie czekac zupelnie tak jak skoczkowie narciarscy
Poki co pamietajcie : Muhamad Ali tez przegrywał a mimo to nikt nie powie o nim inaczej jak wielki champion . Gdybym ja był fanem Rogera Pottera , ten mialby u mnie nieskonczony kredyt zaufania .
Cieszy wygrana Novaka , choc obiektywnie trzeba napisac ze Nole wygrał z cieniem Nadala , Rafa tylko w pierwszym kwadransie oddawał wszystko z glebi kortu , pozniej juz ewidentnie zabrakło mu pary . Slowa uznania za zryw w drugim secie gdy omal nie wyszedł na 3-1 . Nie chcem krakac ale olbrzymie odciski na stopach i palcach to paskudna sprawa , na clayu oznaczalo by to jedno : olbrzymie kłopoty ze slizagniem się :kwasny:

Prognoza na finał ?

Djoko wyjdzie na niego jako 100 % faworyt , no praktycznie wszystko przemawia za nim ... i moze w tym szansa Fisha ?
Na korzysc Rybaka moze tez dzialac ta słynna Amerykanska mentalność , bo nie jest tajemnica ze kazdy Amerykanski sportowiec ma to do siebie ze wierzy iz moze pokonac kazdego ! Uwazaj Novak

Ostatnio zmieniony przez Sydney dnia Nie 13:44, 23 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 14:50, 23 Mar 2008    Temat postu:

Znalazłem bardzo fajny artykuł na tennis com o wczorajszych porażkach Federera i Nadala (niestety linku nie mogę jeszcze wkleić).

Mały wycinek: Roger na konferencji pomeczowej.

“Are you well, Roger?”

“I’m well. How are you?”

“I don’t have to run.”

“Well, I didn’t run much, either.”

Roger i Rafa weszli w trudny moment swojej kariery. Pierwszy musi na nowo zbudować swoją pozycję w tenisowym świecie, a Nadal musi zmierzyć się z sytuacją, w której pomimo 3 lat fenomenalnego trzymania pozycji numer 2 na świecie, być może za chwilę to nie on, a Joker będzie atakował numer 1...
DUN I LOVE

Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 8838

Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie 14:54, 23 Mar 2008    Temat postu:

Woodies_Fan napisał:
Fish nie ma żadnych argumentów i zakończy się to w dwóch setach. Jakoś nie wierzę w ten jego serwis.

Wczoraj ten serwis oscylowal na marnym procencie.
Owszem Mardy slynie z soczystego podania, ale bez przesady.
ja pamietam mecz finalowy IO w Atenach, gdzie ok 1 w nocy naszego czasu Mardy wlasnie przez brak serwisu w jednym z gemow 5 seta przegral zloto olimpijskie.
Wtedy bardzo na Niego liczylem. To podanie to jak uderzenia Blake'a. Jak idzie to idze, ale w pewnym momencie przychodzi kryzys.
Dlatego dzis dopoki podanie bedzie funkcjonwac, Bomby z glebi kortu beda siedziec i Djoko przypomni sobie 1 seta z meczu z Kohlim, dopoty ten mecz bedzie ciekawy.

I zgadzam sie z Masta, ze ewentualna wygrana Fisha to byloby cos wspanialego. ogolnie dla tenisa jako sportu.

Co do Federera to ja juz koncze na dzis, bo za chwile mam spotkanie z siostra, ktorej dawno nie widzialem i nie chce wyladowywac na Niej swojej frustracji

Ostatnio zmieniony przez DUN I LOVE dnia Nie 14:56, 23 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sydney

Posty: 1256

PostWysłany: Nie 15:34, 23 Mar 2008    Temat postu:

Bartek napisał:
A wiecie że wszystko ma kiedyś swój koniec? Nie żebym coś sugerował

of course Bartek !

Ale musisz wiedziec ze Roger to chodząc ( grająca ) perfekcja - fizycznie i psychicznie . Moim zdaniem tak długo jak ten sport bedzie mu sprawiał radoche , tak długo bedzie zawodnikiem o najwiekszych mozliwosciach .
Obecnie tyle w nim geniuszu co niepewnosci , ale to stan przejsciowy , nie ma wątpliwosci

PostWysłany: Nie 20:20, 23 Mar 2008
PRZENIESIONY
Nie 20:24, 23 Mar 2008    Temat postu:

Mardy gra turniej życia,z Federerem grał niesamowity tenis,kto widział mecz potwierdzi moje słowa.Obawiam się jednak że na Nole'a może nie wystarczyć.Największym problemem może być głowa Mardego,jest graczem o sporych możliwościach jednak zbyt często miewa problemy psychiczne.Oczekuję dobrego spotkania,trzymam kciuki za mojego ulubionego tenisistę jednak stawiam na Novaka w 3 setach:)

PostWysłany: Nie 21:11, 23 Mar 2008    Temat postu:

ACarter napisał:

moim zdaniem to Fed przegral ten mecz a nie Mardy wygral...

PostWysłany: Nie 22:48, 23 Mar 2008    Temat postu:

rafal bzdura.mardy ewidentnie zasluzyl na zwyciestwo

PostWysłany: Nie 23:25, 23 Mar 2008    Temat postu:

Tenis to taki sport , że nie da się wygrać niezasługując na wygraną, chyba że przeciwnik kreczuje lub ma bardzo uciążliwy uraz. Federer zagrał mega-żenująco a Fish to wykorzystał i wygrał zasłużenie. Na takiego Federera wystarczyła umiejętnośc przebicia kilku piłek ze średnią precyzją(byle w kort) i niewielką siłą
Cinek

Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 5251

Skąd: VVaryniol

PostWysłany: Pon 0:17, 24 Mar 2008
Pon 0:18, 24 Mar 2008    Temat postu:

No... Novak pokazał klasę. Zwycięstwo mu się należało. Brawo dla Fisha za pokaz pięknego tenisa i ogromnej ambicji, oby tak dobrze grał i w następnych turniejach!

A tak ps. jak ja chciałbym grać, tak jak Novak

PostWysłany: Pon 0:21, 24 Mar 2008    Temat postu:

Novak potwierdza, że na chwilę obecną jest najmocniejszy na hardzie, choć już było naprawdę gorąco pzy 3 BP dla MArdy'ego w gemie otwarcia seta nr 3. Mam tylko nadzieję, że to nie był pojedynczy wybryk i Rybka pokaże wreszcie na dłuższą metę swój niewątpliwy talent i spełni choć po części oczekiwania fanów(lepie późno niż wcale).
El-Dem

PostWysłany: Pon 10:25, 24 Mar 2008    Temat postu:

:hurra: - mógłbym pisać jak bardzo się cieszę, ale ta emota najlepiej wyraża to co czuję xD

Brawo Nole!

Ostatnio zmieniony przez El-Dem dnia Pon 10:47, 24 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
DUN I LOVE

Posty: 8838

PostWysłany: Pon 11:43, 24 Mar 2008    Temat postu:

Gratulacje dla Novaka , obecnie bezapelacyjnie najlepiej dysponowany zawodnik na swiecie.
Co do Fisha to watpie aby ten turniej byl jakims przelomem. On potrzebuje waznego zwyciestwa. Tu niby wygral z Federerem, ale w kontekscie finalowych szans znowu pokpil sprawe.
Tak samo bylo w Cincinatti w 2003 roku, to samo w Atenach na IO 2004, gdzie po 1 przegranym secie z Massu, kolejne 2 wygral bezapelacyjnie, a pozniej sie zagotowal.
Tutaj pcozatkowo bez szans, pozniej ujrzal swiatelko w tunelu. Klase pokazal wtedy Djokovic, zdal ten egzamin celujaco i potwierdzil ze on po prostu umie wygrywac.

Nie wiem dlaczego ,ale generalnie to ten turniej mnie zawiodl.
Nie jest to efekt tego, ze zaden z moich uubiencow nie wygral, tylko tak po prostu - moze wiecej oczekwialem od ostatnich spotkan (od 1/2)?

W kazdym razie mam nadzieje, ze w Miami bedzie fajniej

PostWysłany: Pon 11:46, 24 Mar 2008    Temat postu:

mnie turniej sie podobal ze wzgledu na 2 swietne pojedynki nadala z tsonga i nadala z blake.cos pieknego
Sydney

Posty: 1256

PostWysłany: Pon 12:25, 24 Mar 2008    Temat postu:

No , no mocnow powiedziane ! Ale taka jest prawda
w tej chwili , przy obecnym układzie sil Djokvicia moze pokonac tylko Djokovic , i to mi sie podoba , troszke mniej to w jakim stylu walczył wczoraj w finale , no ja rozumiem ze takiej publicznosci nie wypadało by zaserwowac spektaklu w dwoch setach :] no ale skoro Fish sam prosił sie o 2:0 to powinno tak sie skonczyc ! , pochwalic nalezy mimo wszystko Mardego za ten zryw w koncowce drugiego seta , jak dla mnie mial on charakter zjawiska nadprzyrodzonego Jankes nie gral wtedy jak 98 ale jak 8 zawodnik listy ATP , generalnie Nole zagrał mecz na czwórke , nota była by wyzsza gdyby nie to ze nie wytrzymywał wielu nerwowych sytuacji ( z pierwszych trzech break pointów , nie obronił zadnego ! )
aha i z przykroscia musze stweirdzic ze jego choroba z naduzywaniem dropszotów jest w tym wypadku nieuleczalna :] . Novak brutalnie przerwal piekny sen rybki , ale kumpel A-Roda i tak zrobil na tym turnieju wiecej niz oczekiwano , a juz n a pewno uciszył "zyczliwych" ktorzy wypominali mu przegrany mecz z ... Mathieu w 2rn Pacific life Open 2007
Nawazniejsze ze chłopakom po meczu humory dopisywały

Ostatnio zmieniony przez Sydney dnia Pon 12:26, 24 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje ATP / Zakończone Turnieje ATP / ATP 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)