PostWysłany: Wto 19:44, 31 Lip 2007    Temat postu:

Co w końcu z tym Kubotem? Teraz na livescorze jest 0-0.

PostWysłany: Wto 19:45, 31 Lip 2007    Temat postu:

Łukasz Kubot w fenomenalnym stylu odrobił strate przełamania w trzecim secie
Jest 5:4 dla Robredo i serwuje Kubot. Było juz 5:2. Dawaj Łukasz!

Co??!!
Toz w livescorze byl wynik 6-1 w 3 secie dla Robredo i po meczu, no komedia?

Anetko watek bardzo popularny , chyba za rok trzeba bedzie oddzielny temat o Sopocie zalozyc.

Podczas przerwy z powodu deszczu ktos omylkowo napisał 6:1 dla Robredo. A pozniej siadla tablica z wynikami na korcie. Teraz jest 6:5 dla Robredo i serwuje Kubot.

PostWysłany: Wto 19:50, 31 Lip 2007    Temat postu:

Jakas farsa kompletna,nie ma rzetelnego zródła informacji,chyba czas wsiasc do pociagu i zobaczyc co tam się dzieje na wybrzeżu

Fan Andy'ego, skad Ty to bierzesz? A z Itvp

No czyli z jednej strony szkoda a z drugiej temat o gorzkich zalach nie zostanie odswiezony

EDIT:
w meczu naszym debli po 5 w 1 secie.

Ostatnio zmieniony przez DUN I LOVE dnia Wto 19:55, 31 Lip 2007, w całości zmieniany 2 razy

Niestety Hiszpan przełamał Łukasza. Ale to co zrobił Robredo w ostatnim gemie to wielka klasa. Zagrał na światowym poziomie w ostatnim gemie. Ale mimo porażki Łukasz zagrał bardzo dobry mecz. Kilka razy powracał do meczu mimo, że był on już praktycznie przegrany. Niestety, Hiszpan jest jednak zawodnikiem z pierwszej dziesiątki i to on wygrał. Szkoda Łukasza, ale zaprezentował się z bardzo dobrej strony.

Ja oglądałem na żywo na [link widoczny dla zalogowanych]
IceTea

Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 565

Skąd: Sopot

PostWysłany: Wto 20:57, 31 Lip 2007    Temat postu:

Brawo Łukasz!! Świetny mecz, duże emocje. Szkoda, że porażka, ale z postawy Polaka na pewno można być zadowolonym, w zasadzie grał z Robredo jak równy z równym. Warunki do gry fatalne: sporymi fragmentami padało, nawet dość mocno, dziwiłem się że nie przerywają, dopiero jak lunęło naprawdę trzeba było przerwać grę na jakieś pół godziny.
Widzę, że niezłą "zabawę" mieliście ze scoreboardem. Odnośnie tego "6:1" w 3. secie: jak Tommy i Łukasz wrócili na kort po rain delayu taki właśnie wynik pojawił się na tablicy na korcie - ku "uciesze" publiczności, potem zrobilo się 0:0 Może stąd po części całe zamieszanie.
A to co zrobił Callieri w meczu z Darcisem to chyba rekord świata Laughing
DUN I LOVE

Posty: 8838

PostWysłany: Wto 21:00, 31 Lip 2007    Temat postu:

IceTea napisał:

Calleri gral z Koubkiem
Ice, mzoe widziales ten mecz bo jak ktos to u Bukow postawil to gotow zarznac Agustina.

A i kolejna niespodzianka, swietny ostatnio Starace poddal mecz z Pashanskim.
Niby tyle nieoczekwianych rozstrzygniec a wszystko wskazuje na to ze nr 1i 2 wciaz w grze po 1 meczach.

A i jeszcze kilka slow o meczu Lukasza, rzeczywiscie slowa uznania, jak na jego podejscie to wynik nawet znakomity.
Robredo sie meczyl i jakos nie wroze mu koncowego sukcesu w tym roku na kortach SKT.

Nasze deble stoczyly pasjonujaca walke i ostatecznie w super tie-breaku 10-8 dla Olejniczka i Przysieznego.

A i jeszcze pytanie do kogos weidzacego - dlaczego Panfil i Koniusz nie grali w kwalach?
Czyzby wybrali challenger w Torrent (takie nawizanie do majowego wybryku Marty)?

Ostatnio zmieniony przez DUN I LOVE dnia Wto 22:32, 23 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
IceTea

Posty: 565

Skąd: Sopot

PostWysłany: Wto 21:09, 31 Lip 2007    Temat postu:

Racja, racja to był Koubek
Ale Darcisowi też słowa uznania się należą za mecz (w zasadzie maraton) z Massu. Oni grali równolegle z meczem Kubota na korcie obok i gdy Belg wygrał jego okrzyk radości doskonale było słychać na centralnym

Aha, widziałem tylko mecz Kubota i kawałek Dawidienko-Pavel. Blamażu Calleriego nie widziałem
montano

Posty: 2951

PostWysłany: Wto 21:26, 31 Lip 2007    Temat postu:

Coś czuję, że Robredo popłynie w meczu z Darcisem. Nie żebym ujmował coś Kubotowi, ale dzisiejszy mecz Hiszpana, dowodzi, że jednak nie przygotował formy na Sopot. Przysiężnego czeka strasznie ciężki mecz z Andreevem. Ależ sobie wylosował! Obawiam się, że Polak tym razem nie sprawi niespodzianki i też odpłynie w dwóch setach.

to plan gier na jutro

Przed chwila skanczył sie ostatni dzisiaj mecz, wrescie wygrał Davydenko moj faworyt tego turnieju!! Brawo kolia!
Sydney

Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1256

Skąd: NOWA SÓL

PostWysłany: Śro 9:24, 01 Sie 2007    Temat postu:

to bylo do przewidzenia , dalszych "Polskich cudow" w Sopocie byc nie moglo . mimo to widze Lukasz zbiera pochwaly za wczorajszy wystep , pewnie zasluzone , ja zastanawiam sie jak by ten pojedynek wygladal na szybszej nawierzchni ? . Niemniej ciesze sie ze zwyzki formy Lukasza bo przed nim tygodnie i miesiace prawdy , ma sporo do zyskania , ale jeszcze wiecej do stracenie . w sumie szkoda ze juz w 1 rundzie wpadl na Robredo , bo z taka grą problemy z nim mialo by chyb wiekszosc graczy zgloszonych do turnieju .
Coz pozostaje nam trzymac palce za Michala Przysieznego , ktory losowal rownie zle :kwasny: , ale z tego co pamietam to Andreev padl juz na Polskiej ziemi z rąk Polaka bedzie replay !
o wczoraj bylem w rodzinnej miejscówce Michala , i musze stwierdzic ze sukces chyba podzialal na wyobraznie . mimo deszczu i chlodu na dwoch osiedlowych kortach chlopaki nie szczedzili sobie ostrych forhendow i crossowych bekhendów . Nie zdziwie sie jak w piatek zamontuja telebin z centrum , przed ktorym ogladac gre Michalka zgromadza sie wszyscy mieszkancy

PostWysłany: Śro 10:15, 01 Sie 2007    Temat postu:

Fajnie byłoby ujrzeć znowu Polaka w 1/4 finału,ale boje się że Andrejew pozbawi nas tych pragnień,niesamowitą sprawą byłoby zwycięstwo Michała w turnieju(rozmarzyłem się),ale kurcze,z drugiej strony skoro do tej pory kompletnie nieznany Darcis wygrał w Holandii to dlaczego Przysiężny nie mógłby wygrać w Polskim kurorcie?
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje ATP / Zakończone Turnieje ATP / ATP 2007 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)