Mecz Davydenko - Tsonga*

* mecze co do gema.

Grupa złota - do niedzieli do 6 rano.
Grupa czerwona - do poniedziałku do 6 rano.

Ostatnio zmieniony przez DUN I LOVE dnia Czw 21:42, 06 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

Raddcik [7] def. COA [2] 7-5 6-3
Zakończył się 1 mecz tegorocznego Turnieju Mistrzów.
Raddcik pokonał dość nieoczekiwanie COA 7-5 6-3 i wyraźnie przybliżył się do końcowego sukcesu w grupie. Mecz był wyrównany, co nie dziwi - rywale znają się jask łyse konie. Wynik zgoła odmienny od typowań bukmacherów ale może to i dobrze - rywalizacja bedzie jeszcze bardziej interesująca.

Krótki zapis z konferencji pomeczowej:

Raddcik: Wow (śmiech), jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, mimo, że nie byłem faworytem to znakomicie odnalazłem się w tych warunkach> Z COA znamy się niemal cała tenisową karierę, więc nie wyciągałbym daleko idacych wniosków z tego wyniku - dziś po prostu miałem lepszy dzień i tylko to zadecydowało o moim zwycięstwie.

COA: Fajny mecz, szkoda tylko, że do końcówki 1 seta. Raddcik pewnie serwował i był bardzo regularny z głębi kortu, a ja wyraźnie wstałem nie tą nogą co powinienem - mimo wszystko jestem optymistycznie nastawiony co do dalszych gier. To był najtrudniejszy rywal, teraz powinno być łatwiej. Raddciik, po tym co pokazał utwierdzil mnie w przekonaniu, że w tej grupie dzielić i rządzić bedą Amerykanie.

-------------------------------

1. Raddcik 1-0,2:0,13-8
2. Nula
. DUN I LOVE
4. COA 0-1,0-2,8-13

Za chwilę kolejny mecz, bedzie to wenątrz szwajcarska batalia: Nula-DUN I LOVE.

10 Asiek 2170

Ostatnio zmieniony przez DUN I LOVE dnia Nie 9:44, 09 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
DUN I LOVE

Posty: 8838

PostWysłany: Nie 12:44, 09 Lis 2008    Temat postu:

DUN I LOVE [6] def. Nula [4] 6-7 6-4 7-6 !
Bardzo dramatyczny mecz na korcie w Szanghaju. DUN I LOVE po morderczej walce okazał się lepszy w szwajcarskiej wojnie, jaką dziś stoczyła Mistrzyni Olimpijska Nula i Triumfator USO.
1 set wyrównany, podający suwerennie zdobywali punkty przy swoim podaniu. Tb padł łupem Nuli, ale prawdziwe emocje dopiero się zaczeły.
4 rakieta świata zdobyła przełamanie na początku 2 seta i wydawało się, że jest po meczu, ale nic bardziej mylnego. Wtedy nastąpił zryw Duna, który odrobił stratę i na koniec seta przełamał rywalkę ponownie, wygrywając 2 część meczu 6-4.
Początek 3 seta to kontynuacja znakomitej gry Mistrza US Open, co zaowocowało zdobyciem przewagi podania i prowadzeniem 3-0, póxniej 4-1 i 5-2. Kiedy kibice szykowali się do wyjścia z hali nastąpił kolejny zwrot akcji. Znakomicie funkcjonujacy serwis DUNA zawiódł! Nula odrobiła stratę i doprowadziła do TB. gdzie nie starczyło jej koncentracji.
Po dramatycznej grze to DUN w geście triumfu uniósł ręce ku górze, notując 1 sukces w tegorocznym Turnieju Mistrzow.

DUN I LOVE: Bardzo trudny mecz. Lepsza dyspozycja psychiczna dnia dzisiejszego zadecydowała. Wytrzymałem cisnienie w TB 3 seta i dzięki temu udało mi się wygrac. Jestem bardzo zadowolony, ale teraz nic więcej sensownego nie powiem, muszę odpocząć.

Nula: DUN postawił dzis bardzo trudne warunki, ale mimo to byłam blisko. Szkoda tej straty koncentracji po zdobyciu przewagi serwisu w 2 secie, za bardzo się rozluźniłam, a On to wykorzystał. Generalnie to cieszę sie, że strzowyliśmy wspaniałe widowisko i Ci ludzie zgromadzeni dziś na trybunach nie bedą żałować wydanych pieniedzy i spędzonego tu czasu.

9 Blue 2370

Na niebiesko gracze, którzy zagrali już 1 mecz w Szanghaju.

Ostatnio zmieniony przez DUN I LOVE dnia Nie 12:48, 09 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy

Bizon [8] def. Kubecki [1] 4-6 6-4 6-3

Po znakomitym meczu w tenisowym Masters Cup w Szanghaju doszło do kolejnej niespodzianki. Amerykanin Bizon ograł w 3 setach lidera list światowych Kubeckiego, który przyjechał do Chin po 1 miejsce w rankingu na koniec sezonu.
1 set to bardzo dobra i pewna gra Serba, który spokojnie wygrał tę partię. Później Bizon zaczął grać coraz lepiej, czego owocem bylo zodbycie 2 seta. 3 partia to wojna nerwów, którą duzo lepiej zniósł nie mający nic do stracenia, 8 zawodnik globu. Najpierw obronił 3 bp, by po chwili przełamać rywala, który kort opuszczał w wyraźnie fatalnym nastroju.

Mówią:
Bizon: Rozegrałem dziś wspaniały mecz, znakomicie serwowałem i czułem się pewnie z głębi kortu, szczególnie w 2 i 3 secie. U Kuby wyczułem pod koniec zdenerowwanie, co przekładało się na coraz bardziej pasywne odgrywanie piłek na moją stronę. Zaryzykowałem i udalo mi sie to wykorzystać. Z nadzieją patrzę na kolejne mecze w turnieju.

Kubecki: Jestem bardzo rozczarowany. Do połowy 2 seta wydawało mi się, że mam mecz pod kontrolą, później moja gra z początku meczu gdzieś uciekła i nie byłem w stanie ponownie "ugryżć" Bizona, który od tego momentu wyraźnie zlapał wiatr w żagle.
Teraz czekają mnie 2 ciężkie mecze prawdy. Być może są to gry, które równoważą cały mój tegoroczny dorobek.

Za chwilę na kort wyjdą Rusty Hewitt [3] i Arturo [5]. Zwycięzca tego meczu awansuje w witrualnym rankingu WZT ATP o 1 pozycję. Jeżeli wygra Rusty to będzie 2, Arturo walczy o prześcignięcie Nuli i 4 pozycję.