Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 20:27, 09 Mar 2009    Temat postu:

FANAR napisał:
Większość stawia na Elenę (ja też) i pewnie nie wygra

Właśnie to samo sobie pomyślałem . Ale ona wydaje się najpoważniejszą faworytką. Bo w Serbki nie wierze, Kuzito prezentuje się strasznie, Safina też jeszcze w tym sezonie nic specjalnego nie prezentuje, nie wspominając już o Radwańskiej - więc najpewniejsza wydaje się Dementieva, która obok sióstr W. w tym sezonie gra chyba najlepiej. Zvonareva też może namieszać, ale ona jest dosyć chimeryczna i ciężko coś o niej powiedzieć. No, ale ja na Verę zagłosowałem, chociaż średnio wierzę w jej zwycięstwo .
MaRQs

Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 470

Skąd: G.O.P

PostWysłany: Pon 21:33, 09 Mar 2009    Temat postu:

LL napisał:
Za Radwańską w tej ankiecie dałbym Mauresmo, zdaje się że Francuzka powoli wraca do formy.

PostWysłany: Pon 23:24, 09 Mar 2009    Temat postu:

Postawiłam na Dine - a jak xDD - choć racjonalnych przesłanek brak ciągle (kto by tam pamiętał jakiś finał AO ) A tak na sero już to Kuzito, bardzo prosze i Lelenka także Mile widziana także Ana a i jak Siri'owa Li zrobi dobry wynik to też będzie całkiem sympatycznie.

Ostatnio zmieniony przez Alice dnia Pon 23:25, 09 Mar 2009, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Wto 14:25, 10 Mar 2009    Temat postu:

Elena Dementieva. Chociaż nie ukrywam że chciałabym aby wygrał kto inny, no pomarzyć zawsze można
Mozi

Posty: 222

PostWysłany: Wto 17:49, 10 Mar 2009    Temat postu:

Wika Azarenka, gra ostatnio fantastycznie, cały ten rok ma fantastyczny, już 2 triumfy, AO tez mogłaby wygrac ale niestety słońce. Jestem pewny ze pod koniec roku bedzie w 5 rankingu i usiedzi tam długo, ma szanse zostac kolejną legendą, niestety nasza Aga zmierza w strone ... Szavay i myślę ze taki czeka ją los, ale obym się mylił, choć jej nie lubię życzę dobrze
Statystyczny

Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 2748

Skąd: Wyspy Marshalla

PostWysłany: Wto 20:08, 10 Mar 2009    Temat postu:

Mozi napisał:
AO tez mogłaby wygrac ale niestety słońce.

Ubaw po pachy
Isha

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 4987

PostWysłany: Wto 20:14, 10 Mar 2009    Temat postu:

No troszkę się chyba zapędziłeś - Białorusinka miała pecha, że musiała zejść z kortu ale nie ukrywajmy, że do pokonania Sereny miała jeszcze baaaardzo daleko. Szczególnie, że przegrywała 2-4 więc wynik po kilkunastu minutach byłby remisowy a Serena udowodniła rundę później, iż potrafi wychodzić z sytuacji naprawdę tragicznych, ta z Azarenką nie była nawet bardzo zła...

Ostatnio zmieniony przez Isha dnia Wto 20:16, 10 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz

Isha napisał:

Podczas AO niebyło tenisistki, która dominowała i nie rozumiem tego śmiechu Statystyczny'ego. Po prostu przez ostatnie lata niebyło młodej, która od razu wygrywała by GS. Tak jak np. Hingis, zresztą np. Ivanovic, wygrała GS młodo ale po 3 latach bycia w ścisłej czołówce. A podczas Ao, mówisz że przegrywała 4:2 ale dlaczego ? Już pod koniec pierwszego seta cos było nie tak a dalej słaniała się na nogach. Gdyby nie to nie wiadomo jak by sie ten set potoczył bo Serena w tym meczu najlepiej nie grała, a oprócz niej nie było nikogo niepokonanego.
Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Wto 21:31, 10 Mar 2009    Temat postu:

Za dużo tego 'gdyby, jeśli, jakby' Nikt nigdy się nie dowie co by było gdyby Azarenka nie była wtedy chora Tak bywa i tyle ale nie można mówić, że gdyby nie jej niedyspozycja to na pewno by Serenę pokonała

Posty: 718

PostWysłany: Wto 22:56, 10 Mar 2009    Temat postu:

Mozi nie porównuj Hingis do Ivanovic...błagam. Martina wygrywała jak była bardzo młodziutka i w wieku Any miała już mnóstwo sukcesów na koncie.

PostWysłany: Śro 21:55, 11 Mar 2009    Temat postu:

obecnie? w Indian Wells z tego co mi wiadomo, jutro gra ...
Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Sob 23:16, 14 Mar 2009    Temat postu:

Zagłosowałem na Dementievą...

Idiota

Ostatnio zmieniony przez Isha dnia Sob 23:17, 14 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje WTA / BNP Paribas Open Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)