Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 2945

Skąd: Lublin

PostWysłany: Śro 10:53, 23 Lip 2008    Temat postu:

No gratulacje Muszę jeszcze popracować nad taktyką trochę, bo coś w tym drugim secie nie wypaliło...
Barti Croucz

Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 382

PostWysłany: Śro 13:31, 23 Lip 2008    Temat postu:

Chciałym tylko zauważyć, że doszło do niecodziennej sytuacji, mianowicie w półfinałach spotkały się 4 najwyżej rozstawione zawodniczki, co w tenisie żeńskim zdarza się nader rzadko i jest sytuacją pokazującą, że może damskie granie idzie jednak w dobrą stronę i będziemy mieli do czynienia z coraz mniejszą ilością wahań formy czołowych zawodniczek. Warto także nadmienić, że rozstawienie bazowało na wynikach przedsezonowej pokazówki, która jednak, jak się okazało, była bardzo opiniotwórcza.
Isha

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 4987

PostWysłany: Śro 13:48, 23 Lip 2008    Temat postu:

To także pokazuje jak świetnie przygotowały się te największe gwiazdy do sezonu na kortach twardych. W wywiadzie dla New York Times'a Venus Williams mówiła:

- W Tourze jest wiele świetnych dziewczyn ale TOP 4 jest wg mnie na razie poza zasięgiem innych. Sytuacja powinna się powoli zmieniać jednak co do US Open Series i samego US Open to uważam że puchary pójdą w stronę faworytek -

Ostatnio zmieniony przez Isha dnia Śro 13:50, 23 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz

6/4 Domachowska

Ostatnio zmieniony przez Isha dnia Śro 15:01, 23 Lip 2008, w całości zmieniany 13 razy

PostWysłany: Śro 15:04, 23 Lip 2008    Temat postu:

Venus Sad Sad Miała 4/1 w pierwszym secie i przegrała, miała 4/0 w 3 secie i przegrała :krzeslem: Ale wstyd :kwasny:

Wypowiedź Marty z konferencji prasowej po półfinale:
Jestem bardzo zadowolona ze zwycięstwa i z awansu do finału już w pierwszym turnieju sezonu. To jeden z moich największych sukcesów w karierze i możliwość wielkiego awansu w rankingu.
Co do meczu, to tym razem objęłam inną taktykę niż w poprzednich i mimo że zostałam zmieciona z kortu w 2 secie, nie poddałam się i walczyłam do końca, czego efektem było ostatnie 6 gemów z rzędu wygranych przeze mnie.
Wiem, że w finale nie będę faworytką, Jelena jest w megaformie, ale myślę, że nie jestem bez szans i liczę na kolejny 3-setowy mecz i rewanż za porażkę w półfinale pokazówki w Honkongu.

Dementieva wygrała 2 seta 6/0

Ostatnio zmieniony przez Isha dnia Pią 12:30, 25 Lip 2008, w całości zmieniany 3 razy
Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Pią 12:32, 25 Lip 2008    Temat postu:

FINAŁ:

[1] E.Dementieva d. [3] M.Domachowska 6/3 6/0

Ostatnio zmieniony przez Isha dnia Pią 12:32, 25 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Gry Forumowiczów / Virtual Tour / VWT / Sezon 1 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)