Toronto r2: Roddick def. Mahut 6-1 6-7 6-3

Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 5660

Skąd: Rusishe bandit home !
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 21:05, 22 Lip 2008    Temat postu: Toronto r2: Roddick def. Mahut 6-1 6-7 6-3

Ja to tylko chciałam powiedzieć, ze widząc Roddicka normalnie gębinka mi sie uśmiechała :]
Czaicie ??!! Mi !! Mr. Green
Az jak go na korcie zobaczyłam to mi wilekim tenisem powiało i to że Brzozik grał mi uświadomiło jak ja sie stęskniłam dużymi tenisowymi widowiskami w męskim wydaniu.

PostWysłany: Wto 21:11, 22 Lip 2008    Temat postu:

Poza wolejami Mahuta najciekawsza w całym meczu byłą kłótnia Roda z Lahyanim :] panowie od Miami jak nie dłużej mają chyba ze sobą na pieńku :] ale przyznaje show Andy'emu się udało

Niech teraz A-Rod dojdzie razem z Rogerem do 1/4 bo jestem żądny rewanżu za mecz w Key Biscayne Twisted Evil
Alice

Posty: 5660

PostWysłany: Wto 21:12, 22 Lip 2008    Temat postu:

Nula Ty sie nie dziw xDDD
To jest histeryczna reakcja stęsknionego organizmu który potrzebuje dobrego tenisa jak ryba wody, a Rod jest wpisany siłą rzczy w ten wielki tenis stąd ma refleksja i radość, nawet na Roda :hyhy:

PostWysłany: Wto 22:31, 22 Lip 2008    Temat postu:

Start Andy'ego w tegorocznym "USOS" można uznać za udany , wygrana dość pewna choc nie obyło sie bez straty seta, ale to pewnie głównie z braku ogrania, i nawet lepiej ze zagrał 3 sety,bedzie miał wiecej minut spędzonych na korcie,co powinno sie odbic jeszcze lepszą grą w kolejnych meczach ,najlepiej dziś funkcjonował serwis Surprisedk: , tego sie Andy trzymaj a Rogers Cup bedzie nasz
Bizon

Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 1833

PostWysłany: Wto 22:38, 22 Lip 2008    Temat postu:

Lahyani to niezly baran, podjal dzisiaj kilka zlych decyzji, wszystkie na niekorzysc Roddicka. Z ta akcja kiedy doszlo do ostrej wymiany zdan skompromitowal sie totalnie, co zreszta bylo widac na telebimie, Roddick by doszedl do tej pilki gdyby nie zla interwencja liniowego, ale widzac to stołkowy nie chcial sie przyznac do bledu i powtorzyc punkt, tylko przyznal punkt Mahutowi.

Roddick tez za dlugo pajacowal, klocil sie przy kazdej mozliwej przerwie w 2 secie, to przeciez na pewno odbija sie na koncentracji. Od dawna wiadomo ze Lahyani z Roddickiem sie nie lubia, lepiej jakby nie sedziowal jego meczow...

Ostatnio zmieniony przez Bizon dnia Wto 22:40, 22 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Chris

Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 2150

Skąd: San Francisco

PostWysłany: Śro 9:22, 23 Lip 2008    Temat postu:

No przynajmniej wygrał. Teraz Tipsar... Będzie ciężko, ale myślę, że po 3-setówce wygra Andy :] Wracając do tego meczu... Rodd zagrał na swoim poziomie, dość dobre dwa sety (bo tego 7/6 nie licze..). Dobry start Oby tak dalej. Ajdeeeeeeeee, C'Mooooooon!
Bizon

Posty: 1833

PostWysłany: Śro 9:37, 23 Lip 2008    Temat postu:

Jaki Tipsar ?! Roddick gra teraz z Cilicem.
Chris

Posty: 2150

PostWysłany: Śro 9:38, 23 Lip 2008    Temat postu:

Błąd xD Sorry, źle spojrzałem na drabinke :]
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje ATP / Zakończone Turnieje ATP / ATP 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)