Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 3749

Ostrzeżeń: 1/2
Skąd: Serbia

PostWysłany: Wto 14:26, 22 Lip 2008    Temat postu: Toronto R2: Djokovic (3) - Dancevic 6-4 6-4

Obydwaj panowie w ubieglorocznym turnieju Rogers Cup zaprezentowali się doskonale. Djokovic - obrońca tytułu kontra ćwierćfinalista 2007 - Dancevic.

Kto okaże się lepszy w tym pojedynku? Novak musi sobie zrekompensować niepowodzenie na Wimbledonie, ponadto wystepuje tu jako obronca tytulu i o jakiejkolwiek wpadce nie moze byc mowy.

Zapraszam do bogatej dyskusji

Ostatnio zmieniony przez Kubecki dnia Śro 9:12, 23 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Statystyczny

Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 2748

Skąd: Wyspy Marshalla

PostWysłany: Wto 14:29, 22 Lip 2008    Temat postu:

Nie znam formy Djokovica,ale sądzę ,że jest daleka od ideału . Jeśli natomiast chodzi o Dancevica,to ciągle męczy mnie porażka z tym nieszczęsnym Armitrajem w Newport,ale wygrana z Ancicem napawa optymizmem. W związku z tym stawiam na 3 sety dla Dancevica.
Chris

Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 2150

Skąd: San Francisco

PostWysłany: Wto 14:54, 22 Lip 2008    Temat postu:

Nole jest w dobrej formie i na pewno będzie chciał obronić tytuł, więc Novak w 2 setach.

Ajde Nole!
montano

Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 2951

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 15:02, 22 Lip 2008    Temat postu:

Novak długo nie grał i może potrzebować trochę czasu, żeby złapać rytm. W związku z tym Dancevic może urwać seta, ale nic więcej. Djokovic na hardzie czuje się wspaniale i nie wierzę, aby Frank mógł mu realnie zagrozić. Tym bardziej, że Kanadyjczyk ma bardzo nieustabilizowaną formę.
DUN I LOVE

Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 8838

Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto 16:19, 22 Lip 2008    Temat postu:

2-0 Novak - szkoda mi Franka, ale chyba nie ma innej opcji. Kanadyjczyk nie prezentuje w chocby 70% tej formy, co przed rokiem, gdzie Vamosowi seta zabral w 1/4.

PostWysłany: Śro 9:36, 23 Lip 2008    Temat postu:

:hurra: Przeciwnik, wbrew pozorom łatwy nie był Oby tak dalej. Ajde!
Nula

Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 5750

Skąd: Stargard Szczeciński
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 11:02, 23 Lip 2008    Temat postu:

Tak jak wcześniej pisaliście, Frank to nie jest ten zawodnik sprzed roku. B dobrze serwował i to go trzymało przy swoich podaniach.. A Novak potrzebuje czasu, żeby wejśc w gre po tak długiej przerwie, 2 serwis katastrofa - w I secie Frank go ogrywał jak chciał. Ale z meczu na mecz bedzie co raz lepiej
montano

Posty: 2951

PostWysłany: Śro 11:25, 23 Lip 2008    Temat postu:

Z tego co widziałem, a połowę meczu przespałem, Frank nie zagrał aż tak źle (szczególnie serwis i wolej były nie najgorsze), aczkolwiek to jest Novak i hard, więc nawet nie zapachniało sensacją. Djokovic zaprezentował się całkiem dobrze i kto wie, czy nie pokusi się o obronę tytułu.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje ATP / Zakończone Turnieje ATP / ATP 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)