PostWysłany: Pią 17:36, 05 Wrz 2008    Temat postu:

Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 257

PostWysłany: Pią 17:41, 05 Wrz 2008    Temat postu:

Widzu napisał:
No mozna zmienic. No ale przyznajcie, ze najwazniejsze sa typy i jak ktos dobrze typuje to wygrywa prawda?! Dla mnie to nie ma zaczenia :zdegustowany: Ale jak to mowią dobrej baletnicy nawet.... :rotfl:

Nie byłoby na forum oskarżeń o ściąganie typów.
Skoro typy są podawane publicznie to niech ktoś mi zabroni podejrzenia, jak typował przeciwnik.
Kajtek

Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 80

Skąd: malopolska

PostWysłany: Pią 19:13, 05 Wrz 2008    Temat postu:

Widzu, zalosny jestes! brak mi slow.... mam nadzieje ze pojedynek wygra DUN !!!
Bizon

Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 1833

PostWysłany: Pią 20:22, 05 Wrz 2008    Temat postu:

R.Nadal - A.Murray* 7/5, 3/6, 6/3, 6/4
N.Djokovic - R.Federer 3/1

Widzu troche za bardzo powaznie bierzesz ta gre, El-Dem jako fan Djokovica powiedzial dla zartow ze mamy zwalone typy, a ty od razu odbierasz to jako atak na siebie, wyluzuj.

Btw. Czy to czasem nie ty jestes ty widzem z forum fanow Manchestetu United, ktory przed kilkoma laty uwierzyl ze na szkolnym turnieju pilki noznej obserwowali go skauci MU Laughing

Ostatnio zmieniony przez Bizon dnia Pią 20:26, 05 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Pią 21:54, 05 Wrz 2008    Temat postu:

Nie biore powaznie wrecz przeciwnie. Bawi mnie jak wy sie kłócicie wyzywacie,spinacie itp ale to Wasz problem :padam: Wiecej sie nie wdaje z Wami w zande kłótnie

Rowniez dzieki za mecz.

Typy:

R.Nadal - A.Murray* 3:1 5:7,7:6,6:4,6:4
N.Djokovic - R.Federer 1:3

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pią 21:54, 05 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
karinka

Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 11599

Skąd: realnie: Poland (3city) - sercem: Australia (Adelaide)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 21:55, 05 Wrz 2008    Temat postu:

no tak racja są bardzo dobre
szkoda tylko ze wygrywaja typy mniej przystające do rzeczywistych wyników Laughing

skauci MU Laughing
El-Dem

PostWysłany: Pią 22:07, 05 Wrz 2008    Temat postu:

Kubecki napisał:

Tobie może pasują, bo wiesz o co w nich chodzi Rolling Eyes Poza tym nie wszyscy lubią siedzieć z kalkulatorem w ręku.

Najlepszy przykład, że to oszustwo - final Wimbledonu: COA - Rusty, COA daje 3/1 dla Rogera, Rusty 3/2 dla Federera, w rzeczywistosci 3/2 dla Nadala. Kto byl bliżej prawdy? Rusty. Kto wygrywa? COA.

Takich przypadkow jest jeszcze wiele.
rusty Hewitt

Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 498

PostWysłany: Sob 9:02, 06 Wrz 2008    Temat postu:

El-Dem napisał:

No wiesz, w sumie to na poczatku tez mi sie wydawlo ze pewnie zwycieze juz po 2 setach wygranych przez Nadala. I nie powiem bylem troche zaskoczony tym ze final wygral jednak COA. Ale potem DUN wyjasnil mi ze w przypadku finalow lub meczy z gwiazdka gdy obu typerow nie trafi ze zwyciezca to nie licza sie juz wtedy sety a tylko i wylacznie gemy. I tym sposobem ja przegralem final Wimbledonu a Ty w 1/8 US OPEN z DUNEM.

Ogolnie uwazam ze ewentualnie ta zasade z finalami mozna by jeszcze raz przedyskutowac ale jezeli chodzi o wysylanie typow to welug mnie powinno zostac tak jak jest, zadnych PW

PostWysłany: Sob 10:20, 06 Wrz 2008    Temat postu:

przeciez gemy bierze sie pod uwage tylko w przpyadku remisow(nie mowie o finale bo tam nie bylem i nie wiem...) wg. mnie trzeb tylko zwiekszyc ilosc spotkan do typowania we wczesniejszych rundach żeby wyniki były mniej wyrownane....
DUN I LOVE

Posty: 8838

PostWysłany: Sob 11:29, 06 Wrz 2008    Temat postu:

Zadne oszustwo.

Popatrz na zwykly mecz na przykladzie Horna - Acasuso.

X typuje 2-0 dla Horny
Y 2-1 dla Horny

Acasuso wygrywa.

Wg zasad w 1 rundach (i w ATP i w WTA) obaj dostaja 0 pkt bo zle wytypowali zwyciezce, mam racje?
Tak wiec, jezli wygral Nadal , a i Rusty i COA wytypowali Federera to dlaczego Rusty ma dostawac bonusowy pkt za dodanie seta, komus kto przegral?
Gdybysmy przyznawali 1 pkt osobie, ktora byla blizej w przypadku meczy wczesniejszych rund, to zgoda - wtedy tak powinno byc i w finale.

A co do typowania na PW to juz byla mowa o tym - co to za sztuka strzelic w typowaniu, wyslac na PW i liczyc na szczescie? Tu wlasnie o to chodzi, zeby umiec typowac - probowac "wyczuc" mecz , ktory mzoe sie potoczyc inaczej niz to wytypowal rywal i zagrac po prostu taktycznie. To wprowadza do gry pewien element strategiczny.

I tak byl wlasnie zamysl. Bo czy mecz tenisowy polega na tym, ze np Djoko i Fed staja oddzielnie w zamknietych pomieszczeniach, odbijaja po 10 razy fh po linii i na koniec wygrywa ten kto wiecej razy trafil w linie ? Nie, mecz tenisowy polega na tym, ze widzisz co robi rywal i musisz dopasowac odpowiednia taktyke.

To jest jakis element rywalizacji i emocji, a jak ktos chce sie tylko bawic to jest ku temu wiele okazji - Vat, turnieje sympatii czy chat threads.
El-Dem

PostWysłany: Sob 11:45, 06 Wrz 2008    Temat postu:

Czy Ty myslisz, ze kazdy kto bierze udział w zabawie siedzi z kalkulatorem w ręku? Bo na to wychodzi, ja sobie wymyslilem wynik bez liczenia roznicy gemow, tak naprawdę to Waszych zasad nikt poza Wami samymi nie rozumie i potem w przypadku remisu to Wy wygrywacie Confused

Gdy Nadal i Federer grają 5 setów i obaj gracze typują złego zwycięzce, to powinien wygrać ten, który obstawił 5 setów, bo był bliżej prawdy. Jeśli natomiast Nadal wygralby 3-0, to powinien wygrać ten, który obstawił 4 sety. Tak samo było tutaj, dałeś gładkie zwycięstwo Monfilsa, a ja oddałem seta Fishowi i Fish wygrał, więc powinien wygrać ja - to tylko przykład, broń Boże nie zamierzam Ci odbierać zwycięstwa
karinka

PostWysłany: Sob 11:57, 06 Wrz 2008    Temat postu:

zdecydowanie jesli sa typy 3/0 / 3/1 na jednego zawdonika
a wygrywa ten drugi

to w tutaj powien wygrac ten,
ktory dał tego jednego seta zwyciezcy, bo w która strone nie liczyc był bliższy prawdy