Na żywo z Rzymu - dzień 1
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

PostWysłany: Pon 15:39, 12 Maj 2008    Temat postu:

Zostawcie w spokoju Misie.Jak mowi LL nie wiadomo co sie u niej dzieje.Nie pamietacie jak pewnie i dobzre kiedys grala?Coz zycze jej powortu tak jak Safarovej ktora przegrala po walce ze Schiavone.Zycze im udanego powortu.Co do meczy wyszla Klaudia z Jugic i beda graly z Czakwetadze i vaidisova.
El-Dem

PostWysłany: Pon 15:55, 12 Maj 2008    Temat postu:

Statystyczny napisał:
Krajicek w tym momencie jest nikim.

Oj trochę przesadziłeś, nie wolno mówić takich rzeczy o nikim. Krajicek wraca po kontuzji, potrzeba jej jednego dobrego turnieju, kilku wygranych meczów, to na pewno pomoże jej się odblokować. Poza tym Stosur to nie byle kto, świetna deblistka, a i singlistka też całkiem niezła. Samantha też wróciła po baaaaardzo długiej nieobecności, jak widać niektórzy sobie dają radą, a inni nie Trzymam kciuki za Australijkę, bardzo podoba mi się jej tenis.

Ostatnio zmieniony przez El-Dem dnia Pon 15:56, 12 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Cinek

Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 5251

Skąd: VVaryniol

PostWysłany: Pon 15:56, 12 Maj 2008    Temat postu:

Klaudia Jans i M Jugic-Salkic niespodziewanie zastąpił debla Yan/Zheng i grają z Czakwetadze / Vaidosova.
A przecież Klaudia w ogóle w Rzymie nie była w drabince .
Widać znów uznały, że razem coś im w tego debla nie idzie i znó grają obie - Jans i Rosolska osobno.

Come on Klaudia! Musisz zdobyć punkty do Pekinu!

PostWysłany: Pon 16:06, 12 Maj 2008    Temat postu:

El-Dem obserwowałem ten mecz, Craybas ładnie wyciągnęła 3 seta, przegrywała bardzo wysoko, obroniłą piłki meczowe, przełamała, ale straciła swoje podanie, a mogłobyć po 5 w 3 secie.

co te dziewczyny wyprawiaja?!
1. Benesova miala 5/2 w drugim secie i serwis na mecz, teraz jest 5/5.....
2. Klaudia prowadziła w tiebreaku 4/1 i miala serwis. jest oczywiscie 4/4...

Brawo, Klaudia! Tie-break do 4!

Benesova też się wzięła do roboty i wygrała 6/3 7/5

Ostatnio zmieniony przez freak dnia Pon 16:41, 12 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Cinek

Posty: 5251

PostWysłany: Pon 16:36, 12 Maj 2008    Temat postu:

No no, Jans z tą mało znaną Salkic to może być dobra para. Wygrały 1 seta w tiebreaku do 4 z Czakwetadze i Vaidisovą.
Statystyki bardzo dobre, Klaudia: 3 asy, 0 DF, 55% wygranych punktów w pierwszym secie.
LL

Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 4902

Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Pon 16:56, 12 Maj 2008    Temat postu:

Nie ma co się cieszyć z tego, że Jans z Jugić-Salkić wygrywają ze słabymi deblistkami w dodatku w marnej formie.
Cinek

Posty: 5251

PostWysłany: Pon 17:01, 12 Maj 2008    Temat postu:

Jans w drugim secie 4-3*, łamcie!
Czy ja wiem, że takie słabe? Obie serwis mają, z końcowej linii świetnie grają, gra przy siatce nie jest im obca, to że nie zawodowe deblistki nie znaczy, że słabo w debla grają.
LL

Posty: 4902

PostWysłany: Pon 17:03, 12 Maj 2008    Temat postu:

No nie wiem czy Vaidisovej gra przy siatce nie jest obca, Czeszka prawie w każdym meczu jaki oglądam z jej udziałem pokazuje swą bezradność przy siatce. Nicole kompletnie nie wie jak zachowywać się w tej strefie kara serwisowego.

PostWysłany: Pon 17:24, 12 Maj 2008    Temat postu:

Ciężko?Nie do przejscia!W deblu ja wiem jak ie to ma i one nie wygraja z nimi.ZA to u Govortsovej i Knaap 3 set ;/ i bp dla bilarusinki przy 1:1
LL

Posty: 4902

PostWysłany: Pon 17:25, 12 Maj 2008    Temat postu:

Zaraz na Campo Centrale wyjdzie Agnieszka .
El-Dem

PostWysłany: Pon 17:29, 12 Maj 2008    Temat postu:

Alonka 6-2 6-2 :hurra:

Zaraz mi Knapp mecz przegra Sad
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje WTA / Zakończone Turnieje WTA / WTA 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)