asiek

Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 2678

PostWysłany: Pią 16:27, 24 Paź 2008    Temat postu:

No i pięknie! Sorana w półfinale! Gładkie zwycięstwo z Hantuchovą 7/6, 6/2 7 asów do tego. Teraz Elena. Będzie ciężko...
ciocia zło

Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 1717

Skąd: Gryfino
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 17:43, 24 Paź 2008    Temat postu:

No Sorana ładnie sobie radzi w tym turnieju. Tylko w pierwszym meczu miała jakieś drobne problemy. Myślałam, że z Hantuchovą może już trochę lepiej, ale jak widać jeszcze nie. Może w przyszłym sezonie zacznie porządnie grać
Oprócz Rumunki w półfinale jest już Na Li, która musiała się trochę namęczyć z Benesovą. To może trochę ułatwić życie Wozniacki (bo pewnie ona zagra z Chinką).

Stawiam na finał z udziałem Leny i Caroline :]
Morgenstern

Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 2945

PostWysłany: Pią 18:36, 24 Paź 2008    Temat postu:

Caro pokonała Anabel 6-1, 7-6 (7)

Pierwszy set jak wynik wskazuje był bardzo jednostronny. Caro grała bardzo pewnie, trzymała Anabel daleko za linią końcową i czekała na jej błąd, co przy słabej dyspozycji Hiszpanki okazało się skuteczną taktyką.

Drugi set był już zdecydowanie bardziej wyrównany. Na początku Anabel objęła prowadzenie 2-0, ale po chwili Caro doprowadziła do wyrównania i było 2-2. Później obie wygrywały zgodnie swoje gemy serwisowe i dosżło do tie-breaka, który po nerwowej końcówce (Caro porzucała trochę rakietą i pokłuciła się z sędziną stołkową ) zakończył się zwycięstwem Dunki.

Teraz półfinał z N.Li. Na pewno Chinka jest zawodniczką w zasięgu Wozniacki i jestem optymistą przed tym spotkaniem. Myślę, że w finale Caro zagra z Dementievą
karinka

Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 11599

Skąd: realnie: Poland (3city) - sercem: Australia (Adelaide)

PostWysłany: Pią 20:52, 24 Paź 2008    Temat postu:

No, no, no, no. Nie zapędzajcie się tak. Jeszcze zobaczycie że ten w Kaloszek jutro przegra :rotfl:

4. Medina Garrigues/Ruano Pascual vs. Cirstea/Erakovic

Ostatnio zmieniony przez Alice dnia Pią 21:14, 24 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Morgenstern

Posty: 2945

PostWysłany: Sob 17:20, 25 Paź 2008    Temat postu:

Caroline Wozniacki pokonała Na Li 7-6(1), 3-6, 6-2 i awansowała do finału turnieju w Luksemburgu

Mecz stał niestety na słabym poziomie. Większość wymian kończyła się błędem, którejś z zawodniczek. W pierwszym secie Caro prowadziła 4-1 i miała serwis. Chinka odrobiła jednak straty i doszło do tie-breaka, w którym zdecydowanie lepsza była Wozniacki.

Drugi set to powtórka scenariusza z pierwszego. Caro szybko objęła prowadzenie 3-1 i znowu zdarzył się jej przestój w konsekwencji czego Li wygrała pięć kolejnych gemów i doprowadziła do trzeciego seta.

W decydującej partii obie zawodniczki wygrywały swoje podania do stanu 2-2. Wówczas doszło do przełamania na korzyść Wozniacki, która wyszła na prowadzenie i nie oddała już go do końca.

Jutro w finale Caro zagra z Dementievą. Faworytką na pewno będzie Rosjanka, która wygrywa tutaj swoje mecze (poza pierwszym) bardzo pewnie. Wierzę jednak, że Wozniacki zagra najlepiej jak potrafi i zdobędzie swój czwarty tytuł w karierze, co byłoby wspaniałym zakończeniem świetnego sezonu w jej wykonaniu

jednak gumowy Kalosz bez problemów przeszedł przez kałużę i imieniu Sorana Sad

Ostatnio zmieniony przez asiek dnia Sob 21:50, 25 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz

Ale zacięty finał, zwyciężczynie rozstrzygnął dopiero tb w trzecim secie
Trochę zaskoczył mnie ten pierwszy set dla Wozniacki bo sądząc po wyniku poszło jej raczej łatwo, ale następne dwa po walce wygrała Lena i tym samym zgarnęła tytuł.
Brawo
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje WTA / Zakończone Turnieje WTA / WTA 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)