Posty: 503

PostWysłany: Śro 14:41, 22 Paź 2008    Temat postu:

Było już 6-2 4-1, zrobiło się 4-3 a mi znowu trochę słabo xdd

Mi również
No ale dobrze się skończyło Isia bardzo żle wygląda " jak z krzyża zdjęta"! Wiec jeśli trafi na zawodniczkę która tylko będzie trafiać . A takimi są obie potencjalne przeciwniczki w następnej rundzie, to Aga pojedzie już na urlop Sad

Ostatnio zmieniony przez FANAR dnia Śro 14:42, 22 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Cinek

Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 5251

Skąd: VVaryniol

PostWysłany: Śro 14:46, 22 Paź 2008    Temat postu:

Wszedłem do domu akurat na 3 piłki meczowe :] Radwańskiej. Dobrze, że wygrała. Niech odpocznie i może półfinał się uda osiągnąć.

Joke,Srebotnik to troche inna polka od Kanepi
biorac pod uwage forme Radwanskiej,to wieksze szanse bedzie miala z Nadią ale obawiam sie,ze trafi na Kate.....i przegra.

Kanepi.....strasznie to dziewcze drewniane jest nie wiem jak wam ale mnie jej styl przyprawial o mdlosci :] fatalnie sie na to patrzylo.
LL

Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 4902

Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Śro 18:33, 22 Paź 2008    Temat postu:

Widziałem dzisiaj dosłownie kawalątek meczu Agi z Kanepi i z tego co zauważyłem w trakcie meczu jak i w statystykach, to Estonka bardzo dużo psuła, Polka dzisiaj nie musiała się chyba napracować.
Cinek

Posty: 5251

PostWysłany: Śro 19:37, 22 Paź 2008    Temat postu:

Ja widziałem 3 piłki meczowe Agnieszki tylko, ale Aga wyglądała już na strasznie zmęczoną, nie ucieszła się nawet z wygranej, ani trochę. Chyba ma ochotę troche odpocząć od tenisa.
Jeżeli Srebotnik pokona Petrovą, Aga ma jak najbardziej szansę. W poprzednim turnieju pokazała, że z nią wygrać może, jak tylko nie zatnie się w 2 secie i półfinałby był. Ale pożyjemy, zobaczymy.

Cinek napisał:
ale Aga wyglądała już na strasznie zmęczoną, nie ucieszła się nawet z wygranej, ani trochę

Ona tak wyglądała cały mecz. Nawet jak zagrała czadowego smecza tyłem do siatki to zrobiła taką minę jakby wpakowała piłkę w połowę siaty.
Ale ogólnie to w meczu nie namęczyła się za wiele. Przeciwniczka tego nie wymagała :]
LL

Posty: 4902

PostWysłany: Śro 19:42, 22 Paź 2008    Temat postu:

Jakoś specjalnie nie zauważyłem, aby Agnieszka cieszyła się po wygranej z tenisistkami pokroju Kanepi, zwłaszcza że Polka jest wysoko rozstawiona i była zdecydowaną faworytką tego spotkania. Radwańska swoją radość pokazuje wówczas, jeżeli pokonuje kogoś bardzo dobrego i znanego np. Szarapową na Us Open czy Kuzniecową podczas Australian Open i Wimbledonu.

Ostatnio zmieniony przez LL dnia Śro 19:43, 22 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy

4. Srebotnik vs. Petrova
5. A.Bondarenko vs. Schnyder (NB 20.15hrs)

PostWysłany: Śro 21:23, 22 Paź 2008    Temat postu:

Polka po prostu wszystko trzyma w sobie i mi to odpowiada, jak ma ogrywać gwiazdy to może to trzymać w sobie
Chris

Posty: 2150

PostWysłany: Czw 19:22, 23 Paź 2008    Temat postu:

Nadia wygrała z Katą 6/4 7/6 :hurra:.
Meczu nie oglądałem, ale sądząc po wyniku był pewnie dosyć wyrównany mecz.
Jestem ciekawy co rosjanka pokaże w ćwierćfinale grając z Agnieszką. Niedawno się spotkały i Nadia wygrała 6/3 6/0 :]. Mam nadzieję, że będzie podobnie.
Davai!

Marion się męczyła z Kvitovą 7/6 1/6 6/3.
Statystyczny

Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 2748

Skąd: Wyspy Marshalla

PostWysłany: Czw 19:29, 23 Paź 2008    Temat postu:

Bartoli zdecydowanie nie radzi sobie w tym roku z typowo przeciętnymi zawodniczkami,tak jak właśnie Kvitova. Przegrała w tym roku na przykład z Govortsovą(właśnie,coś jej ostatnio nie widać-co się z nią dzieje),Peng,Cetkovską,męczyła się z Melanie South(nie uwzględniłem Bethanie Mattek ze względu na jej dość znośne wyniki w tym roku) .

Moim zdaniem Radwańska może wygrać to w trzech setach i nie sądzę,by było to aż tak jednostronne spotkanie jak w Tokio.
Cinek

Posty: 5251

PostWysłany: Czw 19:49, 23 Paź 2008    Temat postu:

Szkoda, że z Nadią. Wolałem ze Srebotnik. Patrząc na to przejrzyście, Nadia siłą tak przyciśnie Age, że niestety mecz wynik może być podobny do ostatniego meczu. Agnieszka jest już wycieńczona.
freak

Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 443

Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw 20:03, 23 Paź 2008    Temat postu:

Nadia prowadziła w 1 secie 5/1* i miała trzy setowe, których nie wykorzystała. zrobiło się *5/4 i niestety nadia wygrala swojego gema serwisowego- 6/4. w drugim secie nadia prowadziła 4/2, potem 5/3 i dwa razy serwowała na mecz- przy 5/4 i przy 6/5- kata za każdym razem przełamała i doprowadziła do tie-breaka. tu nadia prowadziła *5/1 i miała jeszcze jeden serwis, potem popatrzyłem na LS i było *6/4, 6/6 i jakoś się zrobiło 8/7 ;]
czyli ogólnie Kata goniła, ale nie dogoniła xD

Ostatnio zmieniony przez freak dnia Czw 20:04, 23 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
asiek

Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 2678

PostWysłany: Czw 20:25, 23 Paź 2008    Temat postu:

Szkoda że jutro na ES jakieś motorki. Chętnie zobaczyłbym mecz Agi.
Choć Nadia wcale nie jest już tam mocna jak 2 miesiące temu.
Kata oczywiście byłaby by lepszą rywalką. Radwańska myśle że nie popełniła by tych błędów co tydzień temu. Ale nie co gdybać.
Niestety zmęczenie tym bardzo udanym i pracowitym sezonem gołym okiem widać, więc zapewne to ostatnie spotkanie Polki w tym sezonie.
FANAR

Posty: 503

PostWysłany: Czw 20:38, 23 Paź 2008    Temat postu:

Agnieszka z Nadią! Wszystko będzie zależeć od dyspozycji Rosjanki i jej serwisu. Aga jest badzo zmęczona (to widać po niej), wiec jesli wygra będzie ok! jeśli nie, to będzie mi przykro, no ale cóż.
Optymistą nie jestem!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje WTA / Zakończone Turnieje WTA / WTA 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)