Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 3749

Ostrzeżeń: 1/2
Skąd: Serbia

PostWysłany: Sob 22:52, 09 Lut 2008    Temat postu: Finał: Agnieszka Radwańska - Jill Craybas

El-Dem

PostWysłany: Sob 23:02, 09 Lut 2008    Temat postu:

Faworytka jest oczywista, jest nią Polka. Aga nie ma prawa przegrać tego meczu. Amerykanka jest już (nazwijmy sprawę po imieniu) stara jak na tenisistkę, na pewno zmęczona turniejem, dla niej finał jest ogromnym sukcesem, gra bardzo dobry turniej, ale na Agnieszkę w takiej formie to niestety nie wystarczy. Będę całym sercem za Jill, ale to na pewno nic nie da, dwa sety dla Radwańskiej.
Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Sob 23:09, 09 Lut 2008    Temat postu:

Sukcesem dla Craybas powinien być 3-setowy zacięty mecz. Ale jeśli przegra w 2 setach to nie będzie to jakieś zaskoczenie. Dosyć zdecydowaną faworytką jest polka więc amerykanka będzie grała na luzie. Ja nie liczę na nic bo po ostatnich "występach" familii Radwańskich straciłem do nich szacunek ale z drugiej strony to w końcu polka więc dobrze by było żeby wygrała.

Ale Jill ma na koncie kilka zadziwiających wyników a'la pokonanie S.Williams na Wimbledonie więc póki piłka w grze...

Ostatnio zmieniony przez Isha dnia Sob 23:09, 09 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
kukurykupryku

Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 3276

Skąd: z nienacka

PostWysłany: Nie 9:51, 10 Lut 2008    Temat postu:

Wszystko wskazuje na 3 setówke, Aga wygrała 1szego seta 6-2, w drugim przegrywa 0-3

Radwańska prowadzi 3/1 w 3 secie...
Chyba tego już nie wypuści chociaż kto wie...

Ostatnio zmieniony przez Isha dnia Nie 10:17, 10 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
El-Dem

PostWysłany: Nie 10:21, 10 Lut 2008    Temat postu:

Eh kolejne przełamanie i już 4-1, niestety ale już chyba po meczu Sad Chociaż to baby, to kto wie

Posty: 3276

PostWysłany: Nie 10:36, 10 Lut 2008    Temat postu:

no i z 5-1 robi sie 5-3 i odbiór... oj Aga... nie rób tego co ja wczoraj :rotfl:
El-Dem

PostWysłany: Nie 10:48, 10 Lut 2008    Temat postu:

Radwańska od stanu 5-1 dała się dogonić na 5-5, choć miała nawet piłkę meczową Brawo Jill.
asiek

Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 2678

PostWysłany: Nie 10:49, 10 Lut 2008    Temat postu:

co ta Aga wyprawia??? Jak tak przegra to wstyd!
DUN I LOVE

Posty: 8838

PostWysłany: Nie 10:51, 10 Lut 2008    Temat postu:

Śmiech na sali - dajcie zblizenie na tatusia Radwańskiego !

Posty: 3276

PostWysłany: Nie 10:52, 10 Lut 2008    Temat postu:

tiaa.... babski tenis... najpierw jedna wygrywa 4 gemy pod rząd, potem druga... i jak tu to polubić

EDIT : 5-6... 2gi tytuł najprawdopodbniej poszedł w diabły

Ostatnio zmieniony przez kukurykupryku dnia Nie 10:53, 10 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
El-Dem

PostWysłany: Nie 10:57, 10 Lut 2008    Temat postu:

Ja jestem ciekawy (jeśli Aga przegra) co tatuś Radwański wymyśli za przyczynę porażki...

Posty: 3276

PostWysłany: Nie 11:00, 10 Lut 2008    Temat postu:

tatuś powie że postawił 10000 $$ na live scoringu przy 5-1 że Aga przegra i wygrał 5x tyle co za ten lichy turniej :rotfl:
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje WTA / Zakończone Turnieje WTA / WTA 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)