1/4: Agnieszka Radwańska - Svetlana Kuznetsova

12%
 12%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 8

El-Dem

PostWysłany: Śro 16:43, 19 Mar 2008    Temat postu: 1/4: Agnieszka Radwańska - Svetlana Kuznetsova

Statystyczny

Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 2748

Skąd: Wyspy Marshalla

PostWysłany: Śro 16:45, 19 Mar 2008    Temat postu:

Podejrzewam,że tutaj jednak zwycieży niestety Rosjanka. Może nie jest w najlepszej formie,ale po pierwsze Kuzniecowa to Kuzniecowa , a Agnieszka jest (myślę,że) bardzo zmęczona .Co nie zmienia faktu,że będę kibicował Polce !!

Typuję wynik gdzieś około 4/6 6/2 7/5 dla Rosjanki.
Landon

Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 1641

PostWysłany: Śro 16:53, 19 Mar 2008    Temat postu:

A ja myślę, że Agnieszka wygra w dwóch bardzo ciężkich setach, np 7-6 7-5, ale wygra.

Oczywiście będę jej kibicował, bo marzy mi się, że to ona będzie pierwszą tenisistką w tym sezonie, która ogra Marię Szarapową.

PostWysłany: Śro 16:57, 19 Mar 2008    Temat postu:

Pomimo, że Agnieszka pokonała ostatnio Kuzniecową to faworytką dzisiejszego pojedynku jest jednak Rosjanka. Swietłana nawet jak nie jest w formie to potrafi grać dobrze, a tak na marginesie to nie przepadam za jej tenisem, ale szanuję ją za to co osiągnęła.
asiek

Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 2678

PostWysłany: Śro 17:47, 19 Mar 2008    Temat postu:

Wierzę w Polkę, że ponownie wygra(a raczej znowu Svieta przegra sama z sobą jak to miało miejsce a AO) jednak to będzie bardzo, bardzo trudne.
Na niekorzyść Polki przemawia:
1. Zmęczenie, zagrała 2 ciężkie mecze. Łącznie na korcie spędziła niecałe 6 godzin a rywalka niecałe 4h.
2. Dodatkowa motywacja za porażkę w Australii, gdzie chyba wyszła zbyt pewna siebie i posypała się masa prostych błędów. Teraz do czegoś takiego nie będzie chciała dopuścić
Ale i tak myślę, że jak Agnieszka się przyłoży i będzie funkcjonował serwis to będzie mogła powalczyć a może nawet wygrać....
Cinek

Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 5251

Skąd: VVaryniol

PostWysłany: Śro 18:27, 19 Mar 2008    Temat postu:

Wygra Agnieszka...
Przegra pierwszego seta, drugiego wygra w tie break'u, a 3 wygra już bardzo wyraźnie .
Come on Isia!
DUN I LOVE

Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 8838

Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro 18:29, 19 Mar 2008    Temat postu:

Sveta in straight sets (znaczy sie 2-0 w setach)

Ostatnio zmieniony przez DUN I LOVE dnia Śro 18:31, 19 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
El-Dem

PostWysłany: Śro 18:51, 19 Mar 2008    Temat postu:

Co Dawid xD

Stawiam na 3 sety dla Isi, ona wielokrotnie męczy się ze słabszymi rywalkami, a potem sensacyjnie ogrywa świetne tenisistki. Dziś może być tak samo. Oby tylko wytrzymała kondycyjnie (po cholerę jej ten debel?) a będzie dobrze
DUN I LOVE

Posty: 8838

PostWysłany: Śro 18:53, 19 Mar 2008    Temat postu:

El-Dem napisał:
Co Dawid xD

Wlasnie tego sie obawiam.
Mordowala sie ostatnio 3-setowkami, nie wiem czy podola kondycyjnie.
Co do formy to Sveta duzo lepiej wyglada w tym turnieju.
Poza tym temperatura powietrza na kalifornijskiej pustyni tez raczej przemawia za Rsojanka.
To jednak nie zmienia faktu, ze bede kibicowal Agnieszce.

Cytowanie, ehmm//El

PostWysłany: Śro 19:14, 19 Mar 2008    Temat postu:

Isia gra dzien po dniu a w dodatku ten debel....
co nie zmienia faktu ze mocno trzymam kciuki
LL

Posty: 4902

PostWysłany: Śro 19:17, 19 Mar 2008    Temat postu:

Właśnie nie wiem po co Agnieszce ta gra podwójna. Przecież jest już liczącą się zawodniczką w stawce i powinna raczej skupić się na singlu. Trzeba oszczędzać siły, a nie szastać nimi na prawo i lewo.

PostWysłany: Śro 19:27, 19 Mar 2008    Temat postu:

Dokladnie - szczegolnie ze w singlu tez nie miala latwych meczow tylko grala 3 setowke ostatnio
Cinek

Posty: 5251

PostWysłany: Śro 20:36, 19 Mar 2008
PRZENIESIONY
Śro 20:37, 19 Mar 2008    Temat postu:

No i koniec...
Walczyła, robiła, co mogła, ale nie dała rady, no cóż - rywalka tym razem była lepsza.
1/4 to i tak było duże osiągnięcie w tier1, zresztą tak daleko założyła sobie przed turniejem, że chce dojść i doszła...

Brawo za występ. Zostaje debel... Może tam się dziś poszczęści, a potem na podbój Miami .

PostWysłany: Śro 20:39, 19 Mar 2008    Temat postu:

Dziekujemy Isiu za walke
LL

Posty: 4902

PostWysłany: Śro 20:40, 19 Mar 2008    Temat postu:

Nie ma co rozpaczać, Polka i tak zaszła daleko, jak pisałem wyżej Kuzniecowa była faworytką z racji rankingu, rozstawienia... Za Swietłaną przemawiał też rewanż za wcześniejszą porażkę w Melbourne, śmiem twierdzić, że Kuzniecowa była podwójnie zmotywowana.
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje WTA / Zakończone Turnieje WTA / WTA 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)