36%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 11

Isha

Posty: 4987

PostWysłany: Śro 13:41, 10 Paź 2007    Temat postu: WWW, Radwańska czy Zvonareva?

PostWysłany: Śro 13:59, 10 Paź 2007    Temat postu:

a ja mysle, ze Aga poradzi sobie z Rosjanka w 2 setach mysle, ze pierwszy skonczy sie w tie break'u a drugi cos kolo 6:3/6:4 dla Agi
Murad

Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 2237

PostWysłany: Śro 15:09, 10 Paź 2007    Temat postu:

Ja też sądzę, że Aga wygra w dwóch setach.

PostWysłany: Śro 19:39, 10 Paź 2007    Temat postu:

Ja obstawiłem dwa dla Radwańskiej. Zvonareva pokonała dzisiaj Mauresmo, ale ostatnimi czasy nie jest to jakiś rewelacyjny wyczyn. Aga dzisiaj odpoczęła, więc jutro powinna być w pełni sił i uwinąć się w jakieś półtora godziny. Wciąż jednak nie mogę pozbyć się wrażenia, że ona oleje trochę ten mecz i to się źle skończy... Paradoksalnie: gdyby grała z Momo byłbym pewniejszy jej zwycięstwa .

PostWysłany: Śro 21:35, 10 Paź 2007    Temat postu:

Co Ty piszesz??????? Czemu ma olań ten mecz :zdegustowany: :wstyd:
Aga wie, ze czeka ja trudny mecz z b. drudna zawodniczką. Dzisiaj sobie ładnie odpoczeła i jutro zagra na Maxa a jak zagra na Maxa to moze pokonac najlepsze zawodniczki swiata :padam: Juz sie nie moge doczekac tego meczu, bardzo licze na Ciebie AGA!!!!!!!

PostWysłany: Śro 22:29, 10 Paź 2007    Temat postu:

Taaak, Vera to trudny przeciwnik, ale jak się ją już doprowadzi do szewskiej pasji okraszanej hektolitrami łez to sprawa wydaje się mniej skomplikowana. Kluczem może być to, że Aga będzie starała się regularnie grać, odbierając jak najwięcej piłek, zwłaszcza tych trudnych. To przeważnie źle działa na psychikę Rosjanki. I lepiej byłoby, choć to trywialne stwierdzenie, wygrać w dwóch setach...
Murad

Posty: 2237

PostWysłany: Czw 11:02, 11 Paź 2007    Temat postu:

wisler napisał:

W pełni się zgadzam.
Rosjankę dośc łatwo można wytrącić z równowagi.
Jak się denerwuje gra słabo.
Sydney

Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1256

Skąd: NOWA SÓL

PostWysłany: Czw 11:54, 11 Paź 2007    Temat postu:

za 10 minut mecz wiec moze zdaze cos jeszcze napisac . Widzialem raz mecz Zvonarievej i moim zdaniem ta zawodniczka to gorsza kopia Szarapovej . jej tenis jest prosty jak wlos mongoła . byle mocniej prawo , lewo itp. schematy . technicznie czerstwa , surowa , zielona itp.
ale ... ostatno gładko wygrała z Azarenką . czyli "wspólna rywalka" swojej dzisiejszej przeciwniczki . wiem , wiem to jest tenis kobiecy i tu niczym nie nalezy sie sugerowac ale jednak jakis wskaznik to jest . Jak Aga zagra swoje to pewnie wygra ( to znaczy kombinacyjnie z pasja i z polotem , no tak jak ona to potrafi , Vera to taka tenisistka ktora trzeba troche poprzestawiac wtedy często sie rozkleia . 6-4 6-4
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje WTA / Zakończone Turnieje WTA / WTA 2007 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)