Turnieje 17-24 września: Pekin, Kalkuta, Portoroz i ITF...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

El-Dem

PostWysłany: Pią 23:37, 21 Wrz 2007    Temat postu:

aneta napisał:
Lindsay wygra turniej więc będzie to comeback of the year i wielki powrót do 10 bardzo szybko, super :hurra: :hurra: :hurra:

:padam: :padam: :padam:

Ej no, trochę lekko już przesadzacie ludzie. Zaczyna mnie wkurzać ta mania Lindsay. Wróciła po długiej przerwie, wygrała turniej, jak najbardziej gratulacje się należą. Jestem pełen podziwu dla niej. No ale ile można o tym gadać?

Mało kto z Was zwrócił uwagę na Węgierkę Agnes Szavay, a tu nam gwiazda rośnie w oczach :]. Po raz kolejny zalicza świetny występ.

PS. Turnieju nie wygra Lindsay, tylko zwyciężczyni meczu Szavay - Peng. Myślę, że będzie to Chinka, odwala naprawdę kawał dobrej roboty w tym turnieju.

El-Dem napisał:

W zasadzie nic dodac, nic ujac, a tematu "gorzkie zale" rzeczywiscie dawno nie odswiezano
gosea

Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 4503

Ostrzeżeń: 2/2
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sob 9:19, 22 Wrz 2007    Temat postu:

Niestety Lindsay nie wygra turnieju,przegrala z kontuzja i Jankovic.Wrocily stare czasy bo wszyscy wiemy jak kontuzjogenna zawodniczka byla Davenport.Za duzy wysilek jak na pierwszy raz ale i tak wielkie brawa dla niej. :hurra:

Wysłany: Sob 0:37, 22 Wrz 2007 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

. No szkoda Aneta,ze twoje slowa nie sprawdzily sie :oczami: Wypowiedz El-Dem co najmniej dziwna to jest forum i rozmawia sie o tym o kim chce.Przeszkadza Ci,ze duzo sie pisze o Davenport? Jestem przekonana,ze gdyby pisano tyle o Dementievej bylbys przeszczesliwy.Na oslode moge przeslac Ci jej zdjecie z autografem. :
Murad

Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 2237

PostWysłany: Sob 11:18, 22 Wrz 2007    Temat postu:

Szkoda, że Lindsay przegrała. No, ale cóż miała problemy z nogą, a Jankovic to za dobra zawodniczka aby niewykorzystać szansy.

Wygrany turniej na Bali i w sumie 8 wygranych meczów pod rząd w ciągu kilkunastu dni, to robi wrażenie.

Myślę, że finałową rywalką Serbki będzie Agnes Szavay.
El-Dem

PostWysłany: Sob 12:02, 22 Wrz 2007    Temat postu:

gosea napisał:
Na oslode moge przeslac Ci jej zdjecie z autografem. :

Ooo, bardzo chętnie [el_dem@op.pl] Dziękuję bardzo

Co do Lindsay to tak jak już pisałem jestem pełen podziwu dla niej, ale nie podoba mi się to, że teraz rozmawia się już tylko o niej

kurde, szkoda Sad
znowu się zaczyna, a ty El-Dem się nie czepiaj bo ja zawsze byłam fanką Lindsay i mam prawo przeżywać jej powrót....
a do gorzkich żali mi się nie chce....
Murad

Posty: 2237

PostWysłany: Sob 13:18, 22 Wrz 2007    Temat postu:

Szavay rozbiła Peng 6-1 6-2.
Węgierka grała dobrze prezentując przyjemny dla oka tenis.
Przejmowała inicjatywę, zmuszała Peng do biegania. Chinka nie wytrzymała meczu kondycyjnie.
gosea

Posty: 4503

PostWysłany: Sob 14:02, 22 Wrz 2007    Temat postu:

Bravo Agnes,ta dziewczyna robi niesamowite postepy uwazam ,ze jest juz bardziej uksztaltowana zawodniczka od Radwanskiej.Ciezko bedzie w finale ale nie jest bez szans.Jeszcze raz bravo. Surprisedk:

ps.El-Dem wejdz na temat Eleny tam zaraz wkleje moje fotki a te z autografem to moge Ci wyslac ale na adres domowy.
Murad

Posty: 2237

PostWysłany: Sob 17:25, 22 Wrz 2007    Temat postu:

Maria Kirilenko i Marina Koryttseva zagrają w finale turnieju w Kalkucie.
Rosjanka pokonała w półfinale Danielę Hantuchową 4-6 6-2 6-1, a Ukrainka wygrała z Brytyjka Anne Keothavong 7-6(7-3) 6-3.
O ile występ w finale Kirilenko zaskoczeniem nie jest, bo jest rozstawiona z numerem czwartym, to obecnośc w tej fazie turnieju Ukrainki to duża niespodzianka. Zdecydowaną faworytką jutrzejszego meczu jest oczywiście Rosjanka.

Natomiast w Portorożu pierwszą finalistką została reprezentantka gospodarzy Katarina Srebotnik, która pokonała Giselę Dulko 6-2 6-3
gosea

Posty: 4503

PostWysłany: Nie 15:28, 23 Wrz 2007    Temat postu:

Agnes Savay zdobyla Pekin :hurra: Fantastyczne spotkanie z wieloma zwrotami i dramaturgia.Dlugie wymiany, piekne winery czego chciec wiecej.Szkoda,ze tylko telewizja sie nie popisala.Jeca prowadzila w drugim secie 5-1 i przegrala a umierajaca na korcie Agnes walczyla jak o zycie.Jankovic nikla w oczach dodatkowo jakis uraz ramienia,serwis a'la Dementieva i 3 set to juz formalnosc.Lubie te dziewczyne chociaz podpadla mi w meczu z Lindsay ale czy ktos z jej otoczenia w koncu sie opamieta czy opamieta sie sama Jeca.Czy ona bije jakies chore rekordy a moze sie z kims zalozyla to wszystko jest dla mnie niezrozumiale.Matka,ktora z nia jezdzi chyba jej bardzo nie kocha skoro pozwala na to,ze corka za pare lat moze zostac kaleka.
DUN I LOVE

Posty: 8838

PostWysłany: Nie 15:35, 23 Wrz 2007    Temat postu:

Jelena chyba zaplacila za ciagle starty ale moje brawa dla Agnes nie maja konca. Niesamowity powrot z 6-7 1-5 . Wegierka to przyszla czolowa tenisistka swiata , czy po tym sukcesie awansuje do Top-20 ?
Murad

Posty: 2237

PostWysłany: Nie 18:15, 23 Wrz 2007    Temat postu:

To co zrobiła Szavay jest godne podziwu. Mecz momentami byl bardzo dobry.
Jankovic zapłaciała cenę za tak częste granie, no ale tak czy inaczej miała ogromną mogłoby się wydawać przewagę. 5-1 i meczbol w drugim secie. W trzecim Serbka już nie miała nic do powiedzenia.
Szavay, o ile dobrze policzyłem awansuje na 20 miejsce w rankingu WTA.

Właśnie, o czyli 20.06 zaczeło się odtwarzanie finału na Eurosporcie.

Tatiana Golovin wygrała turniej w Portorożu, a Maria Kirilenko była najlepsza w Kalkucie. Brawa dla obu.
Wynik finału w Portorożu:

Tatiana Golovin (Francja, 1) - Katarina Srebotnik (Słowenia, 4) 2:6, 6:4, 6:4.

Wynik finału w Kalkucie:

Maria Kirilenko (Rosja, 4) - Maria Korytcewa (Ukraina) 6:0, 6:2
DUN I LOVE

Posty: 8838

PostWysłany: Pon 11:11, 24 Wrz 2007    Temat postu:

Tak wiec podsumowaujac ubiegly tydzien wygraly mlode zawodniczki , ktore sa kreowane na wielkie giwzdy. O ile o Szavay juz pisano , o tyle wygrane Golovin i Kirlenko sa bardziej w cieniu ale niezmeirnie mnie ciesza. Maria ostatnio grala slabiej , teraz zdaje sie wracado formy pod koniec sezonu idzis wyprzedzila Age w rankingu (jest 29).

A co do Tati to chyba zaczyna procentowac praca z nowym trenerem.
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje WTA / Zakończone Turnieje WTA / WTA 2007 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)