Isha

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 4987

PostWysłany: Czw 23:36, 10 Lip 2008    Temat postu: Reguły

Nie mam co robić i nie mam humoru więc chcę coś policzyć więc wymyśliłem taką zabawę. Wybieramy sobie prawdziwe zawodniczki (grające) i jako one gramy. Zabawa polega na tym że przesyłamy do mnie liczby od 1 do 39 rozłożone na 39 gemów (Po 13 na set, 3 sety). Każda liczba od 1 do 39 musi zostać użyta.

Przykład (mecz Williams Sharapova, 1 set)

7-6 (8-6) Williams

Jeśli jest remis wtedy jeśli remis jest przy punktach parzystych wygrywa gem zawodniczka pierwa w alfabecie. Jeśli remis jest przy liczbach nieparzystych to ta druga

Wynik tie-breaka rozstrzyga się tak że różnica w punktach ostatnich punktów w secie daje: