Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 209

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro 20:42, 29 Sie 2007    Temat postu:

Obecnie Rafa jest po pierwszym secie wygrał go 7-5 trzeba przyznać, że nie w najlepszym stylu co prawda odrobił przełamnanie(4 gem) ale na razie to nie jest ten sam Rafa, oby drugi set był lepszy.

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 4902

Skąd: rzeszów
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 20:51, 29 Sie 2007    Temat postu:

No na początku meczu Nadal hm, nie tyle co zawiodl, ale zaskozył prawda ? poczatkowo przegrywal 4-1, ale zdolal sie przelamac i wygral 1 seta 7-5. W drugim prezentuje sie juz lepiej, aczkolwiek to nie jest ten sam Nadal co np. na Garrosie, czy innych turniejach na twardych kortach ;] wolneij sie porusza, tzn, dobiega. taki hm troszke 'leniwy' moze bedzie lepiej.

PostWysłany: Śro 21:04, 29 Sie 2007    Temat postu:

no już powoli, ale niespodziewane bardzo że gra 'tak słabo' jak na swoje mozliwosci, no nie ? Tam w przerwie byla z nim rozmowa i mówił że chcialby osiagnac wiecej niz w tamtym roku, hm ale bedzie trudno ;]

pzdr
montano

Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 2951

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro 21:17, 29 Sie 2007    Temat postu:

Nadal przegrał seta :kwasny:. To, co on wyprawia na korcie, sprawia, że tracę do niego sympatię. Nie chodzi o to, że nie daje rady kondycyjnie. Snuje się, robi miny; wielka łaska, że zagrał w turnieju! Czas najwyższy się zmotywować i wygrać gładko, bo nie dość, że daleko nie zajdzie, to jeszcze straci moją sympatię.

Posty: 4902

PostWysłany: Śro 21:20, 29 Sie 2007    Temat postu:

hm, nie nalezy go chyba oceniac po jednym meczu wygranym, czy przegranym. No mimo wszystko faktycznie to nie ten sam Nadal ktorego ogladalismy ostatnio. Set dosc ladnie wygrany przez rywala. Nie dosc ze sie snuje, i robi miny, to dalej sobie pop[rawia gacie, ten jego tik aa ;] moglby sie tego wkoncu oduczyc, bo nie wyglada to zbyt 'estetycznie'. Mamy po 1, i zobaczymy co bedzie dalej. Moze akurat sie zmotywuje ;]

pzdr,
Nula

Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 5750

Skąd: Stargard Szczeciński

PostWysłany: Śro 21:28, 29 Sie 2007    Temat postu:

było 2-0 dla Nadala, i już jest po przełamaniu. Jones odrobił straty 1-2 i jego serwis. [3set]
hmm czy to aby napewno Nadal ?
DUN I LOVE

Posty: 8838

PostWysłany: Śro 21:51, 29 Sie 2007    Temat postu:

Dobre pytanie NUla

7-5 3-6 4-4 a przed chwila Jones mial 4-3 i serwis - ostro.
Nula

Posty: 5750

PostWysłany: Śro 22:02, 29 Sie 2007    Temat postu:

eh. Nadal wygrał 3 seta, a może to bardziej Jones przegrał ?
No nic 4 set.
Murad

Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 2237

PostWysłany: Śro 22:05, 29 Sie 2007    Temat postu:

Nadal wygrał trzeciego seta 6-4, ale wćiąż gra bardzo słabo.
Czarno widzę jego przyszłośc w tegorocznym turnieju.
Ma jak było widać problemy z nogami, w szczególności lewą.

Jones prowadził 4-3 z przełamaniem.
Najwyraźniej zaczął myśleć, że może wygrać z Nadalem i zaczął robić seryjnie proste błędy.

EDIT:
Nadal 3-0 w czwartym secie.

Zapewne wygra mecz z Jonesem.
Kolejny rywal, może być trudniejszy.

EDIT:
Nadal 5-0 w czwartym secie.

Ostatnio zmieniony przez Murad dnia Śro 22:36, 29 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz
aneta

Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 1670

PostWysłany: Śro 22:22, 29 Sie 2007    Temat postu:

Juz jest 5-0, oby to był pierwszy i ostatni mecz w takim beznadziejnym stylu, bo będzie ciężko zajść dalej niż w 2006...
złośliwa

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 238

PostWysłany: Śro 22:57, 29 Sie 2007    Temat postu:

montano napisał:

Jestem co najmniej zdumiona i zaskoczona Twoją wypowiedzią. Chłopak ma poważne kłopoty z kolanami i udem lewj nogi. Trudno mi sobie wyobrazić, że nie wiesz, co to ból. Nie wygrał gładko, pewnie nie przejdzie następnej rundy będąc w takiej dyspozycji zdrowotnej, ale myślę, że Twoja opinia jest krzywdząca, bo walczył uparcie z przeciwnikiem , własną niemocą i wygrał. "Wielkiej łaski" nie skomentuję.
Murad

Posty: 2237

PostWysłany: Śro 23:17, 29 Sie 2007    Temat postu:

Gonzalez chyba znowu wyleci w pierwszej rundzie.
Na razie przegrywa z Gabashvilim 4-6 1-6

Jak dalej pójdzie to nie pojedzie na Masters.

A Nadal ma naprawdę duży problem. Jeśli się nie podleczy to długo grać w Nowym Jorku chyba nie będzie. :niepewny:

W pewnym momencie myślałem, że zejdzie z kortu, ale się nie poddał i jakoś ten mecz wygrał.

EDIT:
Wielkie brawa dla Tima :padam:
Mam nadzieję, że zajdzie w tym turnieju jak najdalej.

misiek_16

Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 294

PostWysłany: Śro 23:32, 29 Sie 2007    Temat postu:

Właśnie zakończył się mecz Henmana. Jestem pełen podziwu dla gry Brytyjczyka.Szkoda tylko , że to już jego ostatni turniej WS w karierze.Dzisiaj Timowi wychodziło wszystko i jestem optymistą przed jego meczem z Tsongą w 2r. Trzymam kciuki Tim :padam: .Co do Rafy to w pełni zgadzam się z wypowiedzią montano - Nadal zachowywał się tak jakby komuś łaskę robił grając w tym turnieju , w pewnym momencie widząc zachowanie i grymas na twarzy Hiszpana kibicowałem Jonesowi.

Posty: 4902

PostWysłany: Czw 3:23, 30 Sie 2007    Temat postu:

Własnie gra Federer z Capdeville ;] na razie wynik rewelacyjny na korzysc przeciwnika Szwajcara, 6-1, 5-4 dla Szwajcara. Federer gra na powiedzmy 40% siebie, natomiast 24-latek od poczatku gra na 120% i widac juz 'lekkie' zmeczenie '] Podobala mi sie odpowiedz komentatorow na pytanie jakie słabe punkty ma SZwajcar. Jedynym slabym, tak ktorys z nich powiedzial, punktem Rogera jest 185 cm, 85 kg stojace na przeciwko niego czyli inaczej Nadal ;]

A Roger dzis slicznie na czarno, kto wie moze jest w zalobie ? ;]

i Federer kończy 90 minutowe spotkanie z Capdeville, z wynikiem : 6:1, 6:4, 6:4 ;] swobodnie, lekko, łatwo.