Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 4902

Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Nie 12:58, 06 Maj 2007    Temat postu:

Myślałem, że po pokaniu rozstawionej z szóstką Stephanie Dubois będzie z górki, ale niestety nie udało się. Może gdzieś w głowie Uli pozostał jeszcze ten mecz z Wiesniną, młoda z sióstr musi jak najszybciej o tym zapomnieć, życie toczy się dalej, a za rok dostanie kolejną szansę występu w Warszawie.

PostWysłany: Nie 13:35, 06 Maj 2007    Temat postu:

z Ula w tym roku jest jeszcze jeden problem a mianowicie: grała w 2 turniejach z pula nagrod 25 tys, potem futures we Francji i WTA w Budapeszice (2 porazki w 1 rundzie eliminacji) , Warszawa-porazka w 1 rundzie , Praga- 2 runda eliminacji..czyli ostatnie 5 meczy to 4 porazki..a co bardziej niepokojace konczy sie jej limit turnieji w tym roku a trzeba cos obronic chyba ze sztokholmu i stambulu :/

PostWysłany: Nie 14:04, 06 Maj 2007    Temat postu:

Papa Williams nie wyszkolil swoich corek, lecz kazal im grac. Mialy do dyspozycji bardzo dobrych trenerow a on poprostu kazal im grac. Nawet kiedy siostry juz plakaly na korcie ze nie chce juz im sie odbijac to on kazal im grac i koniec. On sam uwaza tenis jako inwestycje, ktora zwrocila mu sie z niezlym zapasem.

Nie wiem ile w tym prawdy jest ale poprostu tak gdzies kiedys wyczytalem. Ile w tym prawdy? Zapytajcie go

PostWysłany: Pią 23:45, 18 Maj 2007    Temat postu:

Urszula Radwańska startuje w eliminacjach w Stambule. W pierwszej rundzie Polka zmierzy się z Serbką Vojislavą Lukic (WTA 276). Trzymajmy kciuki, Ula ma do obrony "mnóstwo" punktów.

Ula wygrała pierwszego seta 6/2. W drugim prowadziłą już 3/0, żeby przegrać... 3/6 Neutral W trzecim secie przegrywała 2/5, lecz ostatecznie wygrała 7/5 Brawo
IceTea

Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 565

Skąd: Sopot

PostWysłany: Nie 9:19, 20 Maj 2007    Temat postu:

Mike napisał:

Super Wreszcie Ula wygrała ciężki trzysetowy mecz, i to pomimo bolesnego zwrotu sytuacji w drugim secie i złego początku w trzecim. Oby to zwycięstwo pomogło jej trochę bardziej uwierzyć w siebie w trudnych momentach na korcie i załamywać się przedwcześnie.
W drugiej rundzie eliminacji Ula gra dziś z Evegenią Grebeniuk (RUS) WTA262.

PostWysłany: Nie 11:53, 20 Maj 2007    Temat postu:

Ula wygrała pierwszego seta 6/1, a drugiego przegrała 2/6. W trzecim 6/2. Brawo Ula! Kolejna trzysetówka wygrana
IceTea

Posty: 565

Skąd: Sopot

PostWysłany: Nie 18:15, 20 Maj 2007    Temat postu:

Zatem na drodze do turnieju głównego dwie przeszkody pokonane, pozostała jedna: Jekaterina Dzehalevic BLR, WTA 214. Powodzenia, może jutro dla odmiany w dwóch setach?

PS: No, było w dwóch setach, ale niestety dla Białorusinki Sad 2:6 2:6. Szkoda, bo Ula w zeszłym roku jako kwalifikantka doszła w Stanbule do 2. rundy w turnieju głównym.

PostWysłany: Pon 17:20, 21 Maj 2007    Temat postu:

Teraz mzona wprost powiedziec ze ula nie gra dobrze w tym sezonie , a teraz nie odrabia punktow a mial byc awans przynajmiej do 200 :/ szkoda
Nula

Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 5750

Skąd: Stargard Szczeciński
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 14:47, 03 Cze 2007    Temat postu:

Ula awansowala do kolejnej rundy pokonując 6-3, 6-0 francuzke Nelly Ciolkowski Brawo Ula oby tak dalej

PostWysłany: Pon 18:44, 04 Cze 2007    Temat postu:

Również w deblu Ula w parze z Ksenią Milevskayą awansowały do drugiej rundy. W pierwszej rundzie debel rozstawiony z numerem trzecim wygrał 7/6 (7-4), 6/3 z Argentynką Tatianą Buą i Brazylijką Roxane Vaisemberg
IceTea

Posty: 565

Skąd: Sopot

PostWysłany: Pon 20:40, 04 Cze 2007    Temat postu:

A to ci... Ula gra jutro 2. rundę debla w parze z Ksenią Milewską przeciwko duetowi tajsko/amerykańskiemu, jednak kilka godzin wcześniej zagra też 2. rundę rundę single, przeciwko ...Kseni Milewskiej
Czasem zdarza się i tak...

PostWysłany: Wto 12:31, 05 Cze 2007    Temat postu:

Ula przegrała w II rundzie w singlu przeciwko Kseni Milewskiej, z którą gra razem w debla

PostWysłany: Wto 15:18, 05 Cze 2007    Temat postu:

ula gra osttanio coraz gorzej..mzona by rzec beznadziejnie :/
Nula

Posty: 5750

PostWysłany: Czw 15:58, 07 Cze 2007    Temat postu:

Dwie 16-letnie polskie tenisistki - Urszula Radwańska i Katarzyna Piter zagrają przeciwko sobie w półfinale debla w wielkoszlemowym turnieju juniorskim na kortach ziemnych im. Rolanda Garrosa. Obie występują w Paryżu z zagranicznymi partnerkami.

Radwańska wystartowała razem z Białorusinką Ksenią Milewską, z którą łatwo przegrała w drugiej rundzie singla. W czwartek para rozstawiona z numerem trzecim awansowała do półfinału, po zwycięstwie 6:1, 6:3 nad Słowaczkami Klaudią Boczovą i Kristiną Kucovą (nr 7.).

W meczu, którego stawką będzie miejsce w finale, Milewska- Radwańska spotkają się z Katarzyną Piter i Słowaczką Lenką Jurikovą; w czwartek pokonały 6:3, 6:4 Australijkę Tyrę Calderwood i Amerykankę Rekę Zsilinszką.

No to będziemy mieć przynajmniej jedna polke w finale RG

PostWysłany: Pią 21:19, 08 Cze 2007    Temat postu:

16-letnia Urszula Radwańska, występująca w parze z Białorusinką Ksenią Milewską, awansowała do finału gry podwójnej w wielkoszlemowym turnieju juniorskim na kortach ziemnych im. Rolanda Garrosa w Paryżu.
W półfinale para polsko-białorusko pokonała debel polsko-słowacki Katarzyna Piter i Lenka Jurikova 6:0, 6:3.

W finale rywalkami Radwańskiej i Milewskiej będą Rumunka Sorana Cirstea oraz Amerykanka Alexa Glatch.

Powodzenia
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Zawodniczki / Urszula Radwańska Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)