Posty: 2945

Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 18:53, 18 Sie 2008    Temat postu:

Taaa... a jeśli wygramy z Włochamy to wpadamy na Brazylię :/

Chyba walczymy o brązowy medal. Bardzo chciałbym się mylić, ale jakoś nie wierzę w zwycięstwo z Brazylią (jeśli do tego meczu w ogóle dojdzie).

PostWysłany: Pon 21:15, 18 Sie 2008    Temat postu:

Moze mi ktos wytlumaczyc czemu na onecie pisze ze z Włochami gramy dopiero 20.08?????????????? z Włochami bedzie zaciety mecz... nie mysmy o Brazylii. Ja licze na braz :padam:
El-Dem

PostWysłany: Pon 21:16, 18 Sie 2008    Temat postu:

No bo jutro jest dzień przerwy

PostWysłany: Pon 21:46, 18 Sie 2008    Temat postu:

Acha zamuliem bo zle mialem ustawiony kalendarz na kompie... ech to w srode trzeba wstac o 6- tym razem na pewno to zrobie! :padam:
El-Dem

PostWysłany: Wto 5:48, 19 Sie 2008    Temat postu:

Oglądam mecz Brazylia-Japonia i jestem pod wrażeniem tego jak grają Azjatki. Oczywiscie przegrywaja, ale mecz jest naprawdę świetny. Rewelacyjnie gra Kurihara, moja ulubiona siatkarka zza granicy

Ostatnio zmieniony przez El-Dem dnia Wto 5:48, 19 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Wto 8:49, 19 Sie 2008    Temat postu:

Mi tak siatkowka w wykananiu pań sie wogle nie podoba- nie ma porownania do siatkówki panów!

PostWysłany: Śro 5:22, 20 Sie 2008    Temat postu:

Nie spimy!!!! Kto ogląda mecz?! Narazie ciezko;/ przewaga 2 punktów Włochow sie utrzymuje....

PostWysłany: Śro 5:41, 20 Sie 2008    Temat postu:

Niestety. Styl w jakim przegrali tego seta, pozostawia wiele do życzenia. Ale z Rosją też tak się zaczęło, a wiadomo jak się skończyło

PostWysłany: Śro 5:48, 20 Sie 2008    Temat postu:

No ale w drugim nasi sie juz obudzili- mamy drobna przewage trzeba ja powiekszyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Posty: 2748

PostWysłany: Śro 5:50, 20 Sie 2008    Temat postu:

jeden malutki punkt przewagi,ale cały czas to nie jest to.

PostWysłany: Śro 5:58, 20 Sie 2008    Temat postu:

no kuurcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 mielismy taka przegawe i teraz remis:(SadSad Dwa bloki pod rzad;/;/;/ W A L K A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Posty: 2748

PostWysłany: Śro 5:59, 20 Sie 2008    Temat postu:

Polacy znów z minimalną przewagą na następnej przerwie,ale o tym,co było pomiędzy ,należy zapomnieć.

PostWysłany: Śro 6:04, 20 Sie 2008    Temat postu:

i pieknie koncowka seta i to Wlosi maja przewage:( nie konczymy ataków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :zdziwko:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Śmietnik / Pekin 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)