Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 470

Skąd: G.O.P

PostWysłany: Wto 16:19, 03 Mar 2009    Temat postu:

No a ja sie jakos nie moge zgodzic, widzialem kilka meczów Chinki i nie zachwyciła mnie niczym, moze troche uroda heh:D
FANAR

Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 503

PostWysłany: Wto 22:33, 03 Mar 2009    Temat postu:

- moim zdaniem materiał na TOP 10

Coś chyba ten Top 10 trza bardzo zwiększyć Na LI, Azarenka Cibulkova, Cornet itd itd. Nie.. zobaczymy kto tam dojdzie a kto wypadnie , a kto będzie przez chwilę Jedna wygrana z zawodniczka z TOP 10 nie świadczy o tym ze ktoś jest na dobrej drodze to czołówki tym bardziej zawodniczką która przezywa kryzys , ale ja będę tutaj szedł na przekór wszystkim i powiem " JESZCZE ZOBACZYCIE ...

Posty: 11599

Skąd: realnie: Poland (3city) - sercem: Australia (Adelaide)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 23:09, 03 Mar 2009    Temat postu:

FANAR ale ja mysle ( przepraszam ze kusze sie o interpretacje czyichs słow)
ze Bartek mowi o Li jako o materiale na TOP 10 nie na postawie wygranej z Radwa, tylko po prostu na postawie jej stylu gry, poziomu gry,
na podstawie tego co Chinka soba reprezentuje w ogole, a nie wczoraj ; )

przesledź sobie kariere Na Li i zobacz dlaczego ona jest na tak dalekim miejscu w rankingu
MaRQs

Posty: 470

Skąd: G.O.P

PostWysłany: Pią 3:28, 06 Mar 2009    Temat postu:

Iveta Benesova - Roberta Vinci 7:6(4) 6:2, brawo dla Czeszki, 1 set był bardzo wyrównany, udało się odskoczyć wyraźnie Ivecie dopiero dominacja;)

Marion Bartoli - Magdalena Rybarikova 6:4 6:0, w pierwszym gemie obie panie czesto się przełamywały. Przy stanie 4-4 udalo sie Marion przelamac Słowaczkę, a po seriwisie Bartoli było 6-4 Drugi set bez historii:) i pewne zwycięstwo bardzo sympatycznej Francuzki, obie zawodniczki prosiły trenerów na kort;) Marion w momencie gdy przegrywała 1-2 w 1 secie, Rybarikova na poczatku 2 seta;)

Ostatnio zmieniony przez MaRQs dnia Pią 3:30, 06 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz
MaRQs

Posty: 470

Skąd: G.O.P

PostWysłany: Nie 0:44, 08 Mar 2009    Temat postu:

Brawo Marion 7-5 6-3 swieta konsekwentna gra:)

Iveta przegrała z Li 3-6 3-6 Sad

Ostatnio zmieniony przez MaRQs dnia Nie 2:25, 08 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz
MaRQs

Posty: 470

Skąd: G.O.P

PostWysłany: Pon 1:18, 09 Mar 2009    Temat postu:

Marion Bartoli - Na Li 6:4 6:3

Marion Bartoli pokonuje Na Li, dośc ciekawy mecz, dużo fajnych wymian:) ale to Francuzka była lepsza:) Brawo Marion

Ostatnio zmieniony przez MaRQs dnia Pon 1:19, 09 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje WTA / Zakończone Turnieje WTA / WTA 2009 / Monterrey Open Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)