Myslalem o tym i wykombinowalem, ze w tym watku chyba bedziemy przezywac co trzeba
Ja to jakis podekscytowany jestem (chyba po raz 1 ) ta faza PD - czekam na upadek Caratu i Shamila

PostWysłany: Pią 9:43, 11 Kwi 2008    Temat postu:

Normalnie czuje sie urażona do żywego Sad FOCH !!

A tak btw to Shamil sam jest sobie Carem i on na pewno nie upadnie, ot co
karinka

PostWysłany: Pią 9:58, 11 Kwi 2008    Temat postu:

a z tego co ja wyczytałam to Australia juz prowadzi 2-0, bo Guccione wymeczył zwyciestwo w trzech setach
ale nigdzie na stronie DC jeszcze nie ma tych wyników , wiec poki nie zobacze to nie uwierze
DUN I LOVE

Posty: 8838

PostWysłany: Pią 16:40, 11 Kwi 2008    Temat postu:

Marat Surprisedk:

Nie ebde pisal, ze jestem w szoku, ze nie wierze.
napisze tylko tyle, ze po 1 secie powiesilem psy na Safinie, czego Safira swiadkem i z czego za chwile pojde w gorzkich zalach sie tlumaczyc.

Fakt faktem nie wiem, czy to Szamil taki strateg, czy Safin taki kozak, czy Berdych taki luzer, ze nawet jak ma 2-0 w setach, 7-0 w 5-setowkach w karierze, w meczu z kolesiem, ktory z 0-2 nigdy meczu nie wyciagnal, przegrywa spotkanie i daje Sbornej nadzieje.

A moze wszystkie 3 czynniki zadzialaly
Chociaz jak aptrze na wynik 2 meczu to raczej Tarpiszczew takim Magiem nie jest

Rosja- Czechy 1-1

Nadal odprawil Kiwiego - czyzby Hiszpan zagial parol na nowy rekord na cegle ?
Sydney

Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1256

Skąd: NOWA SÓL

PostWysłany: Pią 16:49, 11 Kwi 2008    Temat postu:

Rafa zrobił to w kapitalnym stylu , wygrał bezapelacyjnie mimo ze swojscy sedziowie nie wiedziali autow w momencie gdy Kiwi wybijał piłki za linie po 5 - 10 cm ! Trzymalem za Kieferem ale troche to niesamczne ze parokrotnie w ten sposób oszukali Hiszpanów .

Meczyk oglądałem w towarzystwie chlopaka z Niemiec ( Steffan ) , pozdrawia caly GS , aha a teraz trzymajcie za Philipem , tak żeby były emocje do niedzieli ... no i zeby Tv ocalał :]

JB - PHM 7-6,6-7,6-3,3-6,7-5

No ładnie panowie dali sobie popalić, tym samym szanse Francuzów na awans zmalały niemal do zera. Dodam tylko, że Mathieu miał 5-4 40-15 w piątym secie i swój serwis. Widać dawne złe demony PD powróciły.
Sydney

Posty: 1256

PostWysłany: Sob 9:29, 12 Kwi 2008    Temat postu:

arturo napisał:

Czyli blokada psychiczna z elemantami histerii znow dala o sobie znać , no ja jestem ciekaw czy jemu starczy kariery zeby nauczyć sie dobijać leżących przeciwników , obawiam się że nie :kwasny: , najgorsze ze ten piąty set tak jak dziesiątki innych pozostanie w glowie Paula i będzie wracał w kolejnych chwilach proby , niczym wspomniane przez Ciebie demony przeszlości . Nie wiem dlaczego Guy Forget nie wsytawił przeciwko Jamesowi lub tez Roddickowi Gasqueta ktory potrafił juz wygrywac z nimi i to na szybkich kortach . Jesli trojkolorowi nie wygrają , a nie wygrają to kapitan będzie musiał sie z tego gęsto tlumaczyć , a PHM nalezy dawac szanse reprezentowania kraju ale tylko przy mniej wymagających przeciwnikach .

Gdy Dawid Ferrer winnerem z fh po jednym z wielu beznadziejnych dropszotów Kolchreibera kończył mecz nr 2 , komentator Dsf ze stoickim spokojem oglosił : przegrywamy 0-2 , duzo ciekawszą treść zawieraly kolejne słowa sprawozdawcy brzmialy one tak : nasze morale sięgają juz dna , i to moze sluzyc za wlasciwie caly komentarz do przebiegu tego spotkania , chyba nikt z Patrickiem Kuhnenen na czele nie liczył w to ze sterany wielokrotnymi kontuzjami Kiefer będzie w stanie wygrać z Nadalem , zawiodł po całości Philip , Ferrer nie grał nic wielkiego , ot po prostu starał sie grać dlugą pilke i często zmieniał rotacje , Niemiec pogubił sie w tych schematach jak pierwszoroczniak . Dzsiaj powinnno byc juz po wszystkim , debel Lopez \ Verdasco to znakomiscie uzupelniająca sie para , bo po ostrych , soczystych uderzeniach z lini końcowej Fernando , przy siatce wszystko zabijał będzie Lopez .

Ostatnio zmieniony przez Sydney dnia Sob 9:31, 12 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Sob 13:16, 12 Kwi 2008    Temat postu:

Wy tutaj emocjonujecie się wynikami ze światowej elity,podczas gdy niesamowite pojedynki grają państwa z niższych grup. Chociażby taka Grupa I Strefy Euro-Afrykańskiej,mecz Gruzja-Słowacja . Niby nic ciekawego ale warto zobaczyć wynik pojedynku Irakli Labadze-Lukas Lacko: 4/6 7/6 3/6 6/3 19/17 ! BTW w drugim pojedynku Dominik Hrbaty rozprawił się gładko z Itonishvilim trzy razy do czterech.

Wawrinka-Ignatik 3-1
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Wasze forum / Inne turnieje / Davis Cup Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)