Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 8838

Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob 10:12, 26 Sty 2008    Temat postu:

No ja to sam sie zalatwilem. O 2:55 pomyslalem ze sie zdrzemne pol godziny bo oczy mi sie zamykaja. Tak tez uczynilem i obudzilem sie .. przed chwila :]
No tego to nie dam rady przelknac, final pan kazdego innego turnieju, ale nie AO :]
Niespodzianki nie bylo, ale wynik zaskakujaco wyrownany.
Myslalem ze wchodzac na serwis informacynjny zobacze mala masakre ale nic z tych rzeczy.
Spotkania nie ogladalem wiec za duzo nie napisze, poza standardowymi gratulacjami dla obu
Masha - 3 tytul Ws i kazdy w innym turnieju - ma szanse pojsc w slady Pete'a i jak do tej pory Rogera i nie wygrac nigdy na Rg (optymistycznie ).
Ana - gratulacje Kochanie, 2 miejsce w rankingu - super wyczyn

Ma ktos jakies fotki ?

Ostatnio zmieniony przez DUN I LOVE dnia Sob 10:13, 26 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Statystyczny

Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 2748

Skąd: Wyspy Marshalla

PostWysłany: Sob 10:42, 26 Sty 2008    Temat postu:

Miałem pomysł,żeby wstać o wpół do czwartej ,ale szybko z niego zrezygnowałem ,oglądałem za to powtórkę . Owszem ,cieszę się z wyniku ,że Sharapova wygrała ,ale to nie był raczej mecz najwyższej klasy.

Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 4902

Skąd: rzeszów
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 11:15, 26 Sty 2008    Temat postu:

Dun fotki masz tutaj : [link widoczny dla zalogowanych] dalam je tez w poprzednim moim poscie hm =-)
pamparampapa

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 1784

PostWysłany: Sob 11:57, 26 Sty 2008    Temat postu:

Gratulacje dla Szarapowej, ale wynik był to przewidzenia.Była w najlepszej formie, więc jej sie ten tytuł należał.Jednak trochę wspomniał mi się finał WTA Champiosschip, gdzie większość to piłki wyrzucone.Tak i tu, co druga piłka na aucie.No ale kolejne AO za nami z takim, a nie innym rezultatetm

Ostatnio zmieniony przez pamparampapa dnia Sob 11:58, 26 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
tasmanka

Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 104

PostWysłany: Sob 12:59, 26 Sty 2008    Temat postu:

Jak co roku dzielnie wstałam na finał pań, ale po raz pierwszy zdarzyło mi się zasnąć... :kwasny: ( co chyba oznacza że mecz nie był specjalnie porywający ). Przysnęłam w połowie drugiego seta, ale na szczęście obudziłam się na ceremonię wręczania nagród. Sharapova wygrała oczywiście zasłużenie, 3 tytuły WS i to na różnych nawierzchniach – brawo !! :] Do zdobycia pozostał tylko RG, niemożeliwe? U pań wszystko jest chyba możliwe...

A co do Ivanovic to do trzech razy sztuka, więc mam nadzieje że w następnym swoim finale WS będzie już psychicznie gotowa na zwycięstwo, czego jej z całego serca życze
damian123

Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 880

Ostrzeżeń: 2/2

PostWysłany: Sob 13:07, 26 Sty 2008    Temat postu:

Ivanovic według mnie nie jest gotowa do zdobywania WS.Nie zdobedzie ich w tym roku wg mnie.A Marysia....no cóż.zdobyła 3 WS na 3 różnych nawierzchniach przy AO w tym roku nie tracac seta !!!!!!!!!!!

Oczywiscie wielkie graty
montano

Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 2951

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 16:02, 26 Sty 2008    Temat postu:

Taki początek roku z pewnością doda Marii pewności siebie i jeśli utrzyma taką dyspozycję, to Henin powinna szykować się do utraty tronu. Ja bym się nie obraził . Sharapova rozegrała jeden z gorszych meczów w turnieju, a i tak wygrała bez straty seta. A jej opanowanie było po prostu niewiarygodne - przecież ona prawie zawału dostała po tym meczu, a podczas nawet jej powieka nie drgnęła :zdziwko:. Ana rozegrała słaby mecz. W ogóle nie wykorzystała swojego atutu pod postacią woleja - wręcz przeciwnie. Biegała do siatki w najgorszych momentach. O pracy nóg i poruszaniu się po korcie już lepiej nic nie mówić. Ale mnie wynik bardzo zadowala i liczę na więcej takich w wykonaniu Marii :].
LL

Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 4902

Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Sob 16:10, 26 Sty 2008    Temat postu:

Szarapowa wygrała ten turniej jak najbardziej zasłużenie, pokonała numer jeden na świecie, nie straciła ani jednego seta no i w ogóle grała bardzo dobrze, cóż jeszcze można powiedzieć.
Nula

Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 5750

Skąd: Stargard Szczeciński

PostWysłany: Sob 16:34, 26 Sty 2008    Temat postu:

Zasłuzone zwycięstwo Sharapovej, rozegrała wspaniale turniej. Swojim rywalka nie dała zadnych nadziei na na kolejne rundy, a w finale postawiła tylko kropke na "i" . O finale zbyt duzo powiedziec nie moge bo nie dotrwałam do końca
A Ana? eh jeszcze troche za wczesnie na tytuł wielkoszlemowy

LL

Posty: 4902

PostWysłany: Sob 17:10, 26 Sty 2008    Temat postu:

Ana powinna być zadowolona z tego, że zaszła do finału, nie miała zbyt trudnych rywalek i samo dojść do finału może uznać za spory sukces.

PostWysłany: Sob 18:40, 26 Sty 2008    Temat postu:

Choroba nie lubie jej, ale jej roześmiana buzia mnie w jakiś sposób rozczula i nawet podoba mi sie ten stan :] I naparwde nie przeszkadza mi, że wygrała, juz nie przeszkadza ...
LL

Posty: 4902

PostWysłany: Sob 18:51, 26 Sty 2008    Temat postu:

Jak Serena wygrała w 2005 to też pływała na takiej łódce, ale ta łódka nazywała się "Rebecca" pamiętam do dziś jej nazwę i zdjęcia pływającej na niej Sereny.

Ostatnio zmieniony przez LL dnia Sob 18:52, 26 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
damian123

Posty: 880

PostWysłany: Sob 18:52, 26 Sty 2008    Temat postu:

Rozczula cie jej buzia? Wiesz mnie też.Bardzo lubie jak maria unosi do góry puchary(głównie wielkie szlemy) .Jestem wtedy taki szcześliwy.Czuję się tak jak bym to ja wygrał
Alice

Posty: 5660

PostWysłany: Sob 18:57, 26 Sty 2008    Temat postu:

Wiesz rozczula mnie pod tym względe, że rysuje sie na niej autentyczna radość. W tej dziewczynie wszystko jest prawdziwe i pomimo wyniosłości jaka jej towarzyszy na korcie to w głębi duszy to chyba jest miłe dziewcze

ps. Jezu, ja pisze tak jakbym ją co najmniej lubiła - o matko z łojcem :zdziwko:

Ostatnio zmieniony przez Alice dnia Sob 19:06, 26 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Wielki Szlem - Archiwum / Sezon 2008 - WS / Australian Open 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)