Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 2951

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 22:01, 06 Sty 2009    Temat postu:

Nadal, Federer i Murray awansowali bez żadnych problemów, więc sensacji nie ma. Meczu Szwajcara nie widziałem, a Szkot i Hiszpan pokazali się z całkiem dobrej strony, chociaż ciężko stwierdzić po jednym meczu w jakiej są formie. Fajnie, że Kohlschreiber zaczął rok od zwycięstwa. Mam nadzieję, że przypomni sobie jak grał w zeszłym roku w Melbourne i odnotuje jakiś dobry wynik. No i mamy Polaka w drugiej rundzie turnieju ATP .
Cinek

Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 5251

Skąd: VVaryniol

PostWysłany: Wto 22:18, 06 Sty 2009    Temat postu:

Niestety tylko w 1 rundzie, bo Michał z Beck'iem przegrał.
montano

Posty: 2951

PostWysłany: Śro 0:27, 07 Sty 2009    Temat postu:

Rzeczywiście, ale to w rubryce "this week" na stronie ATP namieszali .

montano napisał:
Fajnie, że Kohlschreiber zaczął rok od zwycięstwa. Mam nadzieję, że przypomni sobie jak grał w zeszłym roku w Melbourne i odnotuje jakiś dobry wynik.

Ja też się cieszę z tego powodu. Mam nadzieję, że w tym turnieju dojdzie do tego ćwierćfinału z Federerem i chociaż powalczy. Ma pokazać, że jest w formie bo musi bronić czwartej rundy na AO! No i ja bym chciała żeby on w końcu do pierwszej dwudziestki awansował

No i szkoda, że Przysiężny przegrał Sad Mecz z Nadalem był tak blisko. Co prawda patrząc na wynik meczu Rafy z pierwszej rundy Polak nie miałby z nim żadnych szans, ale fajnie by było gdyby do tego meczu doszło.
karinka

Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 11599

Skąd: realnie: Poland (3city) - sercem: Australia (Adelaide)

PostWysłany: Czw 17:16, 08 Sty 2009    Temat postu:

Rafael nadal - Gael Monfils 4-6 4-6

nie widzialam całego meczu, nie wiem co bylo na poczatku
w drugim secie Rafa grał źle po prostu, psuł, nie najlepiej serwował
a Monfils grał jak natchniony, i pokusze sie o stwierdzenie, ze gdyby mniej szalał to zwyciestwo mogłoby byc wyższe

własciwie Rafa mu w zaden sposób nie zagroził w tym drugim secie...

nie wiem czy Rafa miał zły dzien, ale do AO niewiele czasu i nie chce go takiego ogldac tam Sad

brawo Gael, zeby nawet seta nie stracic z Nadalem to juz trzeba cos pokazac...
Statystyczny

Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 2748

Skąd: Wyspy Marshalla

PostWysłany: Czw 17:28, 08 Sty 2009    Temat postu:

Świetnie Gael!

Nadal potknął się na pierwszym rywalu, który gra na wysokim poziomie. Beck i Santoro to dobrzy zawodnicy,ok,ale nie na tyle,żeby zagrozić Hiszpanowi. Rafa potknął się na pierwszej przeszkodzie, na której mógł.

Lada chwila Federer vs Kochschlreiber.
ciocia zło

Posty: 1717

PostWysłany: Czw 17:37, 08 Sty 2009    Temat postu:

Świetnie Gael zagrał. Ja teraz proszę, żeby Philipp wziął z niego przykład i pogroził trochę Rogerowi.
Ale na razie to Federer mu szans nie daje Sad
J-Boogie

Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 454

Skąd: w nieustającej podróży do Barcelony!

PostWysłany: Czw 18:31, 08 Sty 2009    Temat postu:

Coz Gael gral dzis swietnie, zycze mu jak najlepiej w tym turnieju.

Rafa mnie przerazil, nie mozna tak grac, gdy ao zbliza sie z kazdym dniem :/
ciocia zło

Posty: 1717

PostWysłany: Czw 19:02, 08 Sty 2009    Temat postu:

Matko jaki dziwny ten mecz Philippa z Fedem. W pierwszym secie to ja się tylko zastanawiałam o co chodzi Kohlschreiberowi. Dlaczego on tak słabo gra. Już myślałam, że po meczu, że to nie jego dzień. Jednak on od połowy drugiego seta zaczął grać przyzwoicie. Z każdą piłką wyglądało to coraz lepiej i tak do tb. Tam do pewnego momentu grał jak dla mnie cudnie po prostu. Miał już 3 czy nawet 4 punkty przewagi i nagle wszystko wróciło do normy. Czyli Philipp znowu nie gra dobrze i tym samym przegrywa mecz Sad
Ja się zastanawiam dlaczego on zawsze wszystko w tb przegrywa.

A no i mam nadzieję, że na AO to on będzie cały czas grał tak jak od połowy drugiego seta
karinka

PostWysłany: Pią 18:42, 09 Sty 2009    Temat postu:

no i mamy finalistów: Murray i Roddick

w pierwszy polfinale: Roddcik grał bardzo dobrze, ale gdyby nie pajacowanie Monfolsa moglby ten mecz przgrac, bo Francuz robił dziwne rzeczy, ktore konczyły sie błedami i nie wynikaly bynajmniej ze spraw stricte tenisowych;
mniej wygłupów, wiecej pracy głowa i efekty murowane ; )
ale Roddcik zagral bardzo dobry mecz i nie zajmował sie wybrykami i dziwnymi ruchami rywala

w drugim , no cóz : Andy kontuzjowany, a serwujacy rewelacyjne, robiacy po prostu swoje i Federer, ktory nie pokazał nic, poza kilkoma, do policzenia na palcach jednej reki perełkami, pod koniec meczu był ni to znudzony, ni to zrezygnowany, a ostatnia piłka Feda to było gorsze niz to, co Nole zrobił na IO w meczu z Rafą

ciekawe jak jutro plecy Maryja Rolling Eyes
Nula

Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 5750

Skąd: Stargard Szczeciński

PostWysłany: Pią 20:56, 09 Sty 2009    Temat postu:

Gael pokpił sprawę, mógł wreszcie uzyskać przyzwoity wynik, ale oczywiście jego niepotrzebna pewność siebie w 3 secie mu przeszkodziła w tym Bo z Maryjem mogliby sprawić na świetne widowisko Skuteczna taktyka przyniosła mu seta, ale konsekwentny nie pozostał i pozwolił przejąć inicjatywę Rodowi Neutral

A co do Rogera to szkoda słów, miał moment kiedy grał s w o j e i po pierwszym secie uwierzyłam ze wreszcie wygra z Maryjem (przecież to juz 4 mecz przegrany z rzedu Shocked ), ale 2 i 3set to jakaś kpina była, zero walki i czynawet udawania , że mu się chce. Dziś grał jak za karę Rolling Eyes
montano

Posty: 2951

PostWysłany: Sob 10:08, 10 Sty 2009    Temat postu:

Szczerze mówiąc to trochę zawiodłem się wczorajszymi półfinałami. Monfils zwyczajnie pokpił sprawę, a Federer po przyzwoitej grze w pierwszym secie, w kolejnych całkowicie zgasł. On chyba Maryja boi się jeszcze bardziej niż Nadala. Hiszpan w sumie nie grał jakoś rewelacyjnie w tym turnieju, ale to pewnie przez ten strój, który spowodował, że (jak stwierdził jeden z komentatorów) nie mógł już tak bardzo straszyć przeciwników swoją muskulaturą Laughing.
ciocia zło

Posty: 1717

PostWysłany: Sob 15:14, 10 Sty 2009    Temat postu:

Mnie wczoraj najbardziej rozczarowało zachowanie Federera. W trzecim secie to on już wyglądał tak jakby chciał tylko dokończyć byle jak ten mecz i zwiać z kortu. Radziłabym mu żeby nauczył się przegrywać bo ten okres dominacji kiedy był niepokonany raczej już minął
A że Maryj wygrał to mi bardzo pasuje i spodziewałam się go w finale. Jeszcze niech wygra ten turniej i będzie wszystko ładnie

I szkoda Gaela Sad
karinka

PostWysłany: Sob 17:56, 10 Sty 2009    Temat postu:

to jak gra Maryj to sa absolutne wyzyny tenisa
wszystko mu wychodzi : mijania, loby skróty
a wszystko to z tak niesamowita lekkościa...

zastanawiam czy to nie on własnie jest na chwile obecna najgroźniejszym teniststa w ATP

Murray - Roddick 6-4 6-2
Alice

Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 5660

Skąd: Rusishe bandit home !

PostWysłany: Sob 17:59, 10 Sty 2009    Temat postu:

Rod bez szans niestety, wszystko co mial do powiedzenia to owe 6 gemow. Nie moglam patrzec jak on tak lezie na pale do tej seieci a jak juz go Maryj minal ostatni raz i przy okazji osiagnal przy tym meczowa pilke to az jeknelam "nie" :/Tenisowi Marja klaszce i kibcuje jak najbardziej ale jemu samemu to na bank nie. Jednakze zasluzone gratulac dla Szkota. Next time A-Rod.

Ostatnio zmieniony przez Alice dnia Sob 18:06, 10 Sty 2009, w całości zmieniany 3 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje ATP / Zakończone Turnieje ATP / ATP 2009 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)