Roger Cup '08: Nadal def. Gasquet 6-7 6-2 6-1

arturo

Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 1500

Skąd: Łapy City

PostWysłany: Pią 12:55, 25 Lip 2008    Temat postu: Roger Cup '08: Nadal def. Gasquet 6-7 6-2 6-1

Jak w starciu z forehandowymi top-spinami Rafy spisze się najlepszy jednoręczny backhand świata? :]

Ja zaznaczyłem zwycięstwo Gasqueta w trzech setach, ale wiem, że będzie o to baaardzo ciężko.
Nula

Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 5750

Skąd: Stargard Szczeciński
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 13:09, 25 Lip 2008    Temat postu:

Rafa wygra w dwóch setach. Nie mam pojęcia jak gra Riszard w Toronto, ale nie wydaje mi się, żeby jego gra mogła zagrozić Nadalowi. Przałamie Vamosa , przestraszy się i będzie po meczu.
Bizon

Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 1833

PostWysłany: Pią 14:14, 25 Lip 2008    Temat postu:

Gasquet gladko pojechal Ferrera, meczu nie widzialem, ale wynik 6:3, 6:3 z 5 rakieta swiata robi wrazenie. Nadal ma niesamowita okazje zostac nr. 1 (wygrywajac tutaj, wystarczy ze dojdzie do polfinalu w Cincy i arivederczi Roger) , wiec bedzie maxymalnie zmobilizowany w tym meczu.

Stawiam na Vamosa w 2 setach.
montano

Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 2951

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 15:12, 25 Lip 2008    Temat postu:

Wczoraj widziałem tylko pierwszego seta meczu Nadala i prezentował się tam całkiem nieźle. Szczególnie od strony serwisowej. Jak na moje oko ciągle za dużo niewymuszonych błędów, ale było lepiej niż w pierwszej rundzie. Gasquet gładko ograł Ferrera, ale podejrzewam, że Hiszpan też miał swój udział w tej porażce.

Rafa do tej pory zawsze wygrywał z Francuzem, ale nigdy nie były to łatwe mecze. Mam jednak nadzieję, że uda mu się awansować do półfinału. Wówczas obroni punkty, a to mnie w pełni satysfakcjonuje :].
Chris

Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 2150

Skąd: San Francisco

PostWysłany: Pią 16:22, 25 Lip 2008    Temat postu:

Bardzo chciałbym, żeby Richard to wygrał :] Może dlatego, że nie zbyt lubię Hiszpana. I jak już ma wygrac jakiś niżej rozstawiony to niech to będzie Blake lub Gasquet (chyba, że Dojokovic :hyhy:)
Allez Richard!

Ostatnio zmieniony przez Chris dnia Pią 16:28, 25 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz

Sob 13:08, 26 Lip 2008    Temat postu:

Cały Richard. Umiejętności ogromne ale psychika dziecka. W drugim secie miał 2 szanse na 2-1, potem się posypał jak to zwykle on. Szkoda, znów Rafa miał nieziemską ilość szczęścia.
DUN I LOVE

Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 8838

Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob 13:25, 26 Lip 2008    Temat postu:

Jak przed 5 dostalem info, ze Rychu wygral seta to sily do zabawy mi wrocily i chcialem zostac do konca. Pozniej jednak zweryfikowalem plany i poszedlem kimac - pieknie sie zaczelo, cieszmy sie z seta

Teraz jakis czas juz tak bedzie - Rafa odniosl 27 kolejne zwyciestwo , do rekordu Lendla brakuje mu 20 kolejnych wygranych. W 2007 roku Roger mial pobic w IW ten rekord i od tamtego momentu...zaczal sie kryzys, ktory stale przybiera na sile :].
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje ATP / Zakończone Turnieje ATP / ATP 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)