DUN I LOVE

Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 8838

Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob 10:28, 19 Lip 2008    Temat postu: Indianapolis - watek polfinalowy

Zakonczyly sie juz mecze 1/4 finalu tegorocznych zawodow w Indy. W dolnej czesci drabiny o final zagraja Gilles Simon i Sam Querrey.

Simon dzis po dziwnym meczu ogral Tommy'ego Haasa - dziwnym, bo sledzac mecz w LS doszedlem do wniosku, ze Niemiec wyraznie spuscil z tonu po 1 secie , byc moze nie ma na tyle ogrania by toczyc rowny mecz przez dluzej niz godzine. W kazdym razie jest to dla mnie zaskoczenie.

W meczu Amerykanow Querrey lepszy od Reynoldsa - Sam obronil 1/2 sprzed roku i wg mnie ma bardzo duze szanse by wejsc do finalu.

Na dole bez zaskoczen - Blake zdemolowal Tajwanczyka, Dima nie bez klopotow, ale koniec koncow ogral Capdeville'a. Bardzo fajny polfinal sie tutaj zapowiada.

Jakies refleksje? Zapraszam do udzialu w ankiecie i do dyskusji.
Chris

Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 2150

Skąd: San Francisco

PostWysłany: Sob 10:41, 19 Lip 2008    Temat postu:

Pamiętacie taką tenisistkę Marlene Weingartner z Niemiec?, ona kilka lat nie grała, a teraz znowu powraca do rywalizacji, Marlene grała w Bad Gastein debla wraz z jedną z sióstr Klemenschits, niestety odpadły w ćwierćfianle z Chinkami.

Ostatnio zmieniony przez Chris dnia Sob 10:42, 19 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Sob 12:04, 19 Lip 2008    Temat postu:

Myślę, że Simon znów zrobi niespodziankę. Mimo że jest rozstawiony w turnieju z numerem 2 to w meczu z Haasem nie był faworytem. W ich pojedynkach było do tej pory 2-0 dla Niemca. W meczu z Querreyem również nie jest faworytem, gdyż Sam gra u siebie i jest w dobrej formie. Ale myślę że Gilles po trudnej drabince (Mahut, Becker, Haas) dalej da sobie rade. Blake z Tursunovem już chyba straci seta, ale na wygrany mecz Rosjanina chyba nie ma co liczyć.

PostWysłany: Sob 13:07, 19 Lip 2008    Temat postu:

Zyczylbym sobie finalu amerykanskiego, ale zarowno Simon jak i Dima sa w stanie ograc gospodarzy. Zwlaszcza, ze zarowno James jak i Sam czasami lubia pomagac rywalom

Simon - Tursunov

Tym bardziej ze Simon wygrał pierwszego seta z Amerykaninem.
DUN I LOVE

Posty: 8838

PostWysłany: Sob 23:19, 19 Lip 2008    Temat postu:

Kubecki napisał:

I tak wlasnie bedzie.
W zasadzie nie wiem co napisac - deszcz oznacza automatycznie porazke jankesa (patrz: Db 07).

Juz nie mam slow, by opisywac kazda Jego porazke w tego typu zawodach - chyba czas zaczac spamowac
Nula

Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 5750

Skąd: Stargard Szczeciński

PostWysłany: Sob 23:24, 19 Lip 2008    Temat postu:

James znow mogł spokojnie wygrac, ale przecież to by było zbyt łatwe.
W tym 3 secie juz odrobił strate by zaraz oddac swoje podanie i nie wykozystac bp w ostatnim gemie serwisowym Dimy.
Ale to jzu cały urok Dżejmsiora .
Bedzie miał wiecej czasu na odpoczynek przed Toronto;]
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje ATP / Zakończone Turnieje ATP / ATP 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)