Cincy Finał : Murray def Djokovic 7-6,7-6 ^^

Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 5750

Skąd: Stargard Szczeciński
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 2:12, 03 Sie 2008    Temat postu: Cincy Finał : Murray def Djokovic 7-6,7-6 ^^

Coś czuje, ze ostatnie zwycięstwo Andy'ego musi mu na jakiś czas wystarczyć Mr. Green
Jesli Djoko bezie w takiej dyspozycji jak dziś to Andy ponownie może dostać baty. Ale mam nadzieje, ze Novak przez seta sie wystrzela (jak dzis), a 2 kolejne sety padna łupem Maryja

Ostatnio zmieniony przez Nula dnia Nie 22:41, 03 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Chris

Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 2150

Skąd: San Francisco

PostWysłany: Nie 7:52, 03 Sie 2008    Temat postu:

Djokovic w 3. Oboje są na fali, ale myślę, że Nole nie wypusci juz tego mastersa.

PostWysłany: Nie 8:04, 03 Sie 2008    Temat postu:

Jeżeli Nole zagra tak agresywnie i z taką energią jak wczoraj/dzisiaj z Nadalem to Andrzej Murray nie będzie miał szans , nawet jak by jego poziom przypominał gre z Moya w 3 secie :oczami:
złośliwa

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 238

PostWysłany: Nie 8:31, 03 Sie 2008    Temat postu:

Obaj zawodnicy w tych ostatnich dniach grają dość nierówno, od momentów wspaniałej, błyskotliwej gry, do totalnych katastrof. Moim zdaniem wygra ten, który nie spali się psychicznie. W tym elemencie więcej szans daję Serbowi, ma więcej doświadczenia w walce o najwyższą stawkę. Niemniej, Andy pokazał już w tym turnieju, że potrafi wrócić z dalekiej podróży. Będzie ciekawie.
pamparampapa

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 1784

PostWysłany: Nie 9:00, 03 Sie 2008    Temat postu:

Ja nie jestem pewien jakim rezultatem może się zakończyć ten mecz.Oboje grają świetny tenis w tym momencie można się spodziewać dobrego meczu.Zastanawia mnie czy Murray jest gotowy by wygrać turniej tej rangi.Jeśli zachowa zimną krew i pokaże na co go stać to przy odrobinie szczęścia powinien sięgnąć po tytuł.Djokovic gra świetnie na tej nawierzchni i jest na pewno w lepszej formie niż to miało miejsce w Toronto.Wczoraj wyszło wszystko co potrafi i jeśli zagra tak w dzisiejszym finale, to Szkot może mieć wielkie kłopoty.Obaj są w gazie i obaj prezentują się w tym turnieju z dobrej strony i obaj zasługują na ten finał, co potwierdzili swoją grą.
Ja mimo wszystko zagłosowałem na Szkota w 3 setach, ale to chyba tylko za sprawą sympatii do jego gry.Jego tenis jest dla mnie przyjemniejszy dla oka i sądzę, że właśnie taką grą może sobie poradzić z numerem 3.Come On Andy!
Kubecki

Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 3749

Ostrzeżeń: 1/2
Skąd: Serbia

PostWysłany: Nie 9:07, 03 Sie 2008    Temat postu:

Kolejny pojedynek tych panów w TMS ( już szósty) - wreszcie w finale.

Szkoda, ze nie mogą wygrać obydwaj. Trzymam kciuki za Novaka, bedzie rządny rewanżu na Szkocie, no i od Rzymu nie wygrał żadnego turnieju ;]

yyy... 3 sety dla Serba?

Ostatnio zmieniony przez Kubecki dnia Nie 9:08, 03 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 9:19, 03 Sie 2008    Temat postu:

Jesli Djoko zagra tak jak z Nadalem to bedą 2 sety ale w zasadzie jest mi obojetne kto wygra
montano

Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 2951

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 13:35, 03 Sie 2008    Temat postu:

Moja sympatia do Maryja każe mi myśleć, że wygra chociaż seta. Ale tutaj wszystko zależy od Novaka. Serba nie da się tak łatwo wyprowadzić z równowagi jakimiś gierkami i mieszaniem rotacjami, więc Szkota czeka ciężkie zadanie. Jedyna jego szansa to jest skrajnie ofensywna gra moim zdaniem. Do siatki, do siatki i jeszcze raz do siatki. Ale do tego trzeba mieć pewny serwis i dobry dzień. Faworytem bezsprzecznie jest Nole, ale Szkot w końcu zaczął urzeczywistniać tkwiący w nim potencjał, więc kto wie .
Bizon

Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 1833

PostWysłany: Nie 13:50, 03 Sie 2008    Temat postu:

Tydzien temu Murray sie przelamal i wreszcie pokonal Djokovica, ktory wczesniej lal go wszedzie, bez wzgledu na to czy byl to kort twardy, czy ziemny. W sferze mentalnej Murray nie powienien wiec przegrac tego meczu. Serb zeby wygrac musi zagrac lepiej niz tydzien temu, spotkanie z Nadalem w jego wykonaniu bylo swietne, dlatego dzisiaj na pewno bedzie faworytem.

Ja tam jednak licze na niespodzianke i triumf Murraya

Ostatnio zmieniony przez Bizon dnia Nie 13:51, 03 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 17:12, 03 Sie 2008    Temat postu:

W 1/4 w Toronto Novak psuł sporo prostych piłek (szczególnie w 1 secie) i dał sobie narzucić styl gry Murraya. Jednak jeśli zagra z taką motywacją i precyzją jak z Rafaelem, Szkot nie będzie miał większych szans. Ale ja liczę po cichu na słabszy dzień Serba i tryumf Muzzah w 3.
J-Boogie

Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 454

Skąd: w nieustającej podróży do Barcelony!

PostWysłany: Nie 19:19, 03 Sie 2008    Temat postu:

calym sercem jestem za Murray'em

nie mam pojecia jak potoczy sie ten final..... moj glos poszedl na Murray w 3 setach

PostWysłany: Nie 22:43, 03 Sie 2008    Temat postu:

Życiowy sukces Szkota! Drugie zwycięstwo z rzędu nad Djokovicem. Na pewno bardzo zasłużone.
Obaj pokazali wiele ciekawych akcji - zwłaszcza w końcówce. Andy wykorzystał dopiero 6 piłkę meczową ale najważniejsze jest to że wygrał.
Może w końcu talent Murray wybuchnął i zacznie osiągnąć co raz większe sukcesy...

Brawo Andy!!! :hurra::hurra::hurra:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje ATP / Zakończone Turnieje ATP / ATP 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)