PostWysłany: Czw 21:48, 23 Paź 2008    Temat postu: Dzień 5

Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 2748

Skąd: Wyspy Marshalla

PostWysłany: Pią 12:09, 24 Paź 2008    Temat postu:

Conajmniej dwa ciekawe mecze . Golubev i Zverev to zawodnicy,którzy od niedawna pokazują,że naprawdę potrafią grać w tenisa.

Później Janko,który w tym roku nie był w stanie osiągnąć takiej formy jak z początku roku, zagra z rewelacyjnie zdysponowanym Murrayem i to spotkanie może ciekawić.
karinka

Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 11599

Skąd: realnie: Poland (3city) - sercem: Australia (Adelaide)

a Misza sie nie popisał, jak zwykle ostanio Rolling Eyes

Ostatnio zmieniony przez karinka dnia Pią 17:35, 24 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Cinek

Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 5251

Skąd: VVaryniol

PostWysłany: Pią 16:21, 24 Paź 2008    Temat postu:

Simon w 1 r wygrał z Acasuso w 3 setach, w 2 rundzie wygrał z Seppim też w 3 setach, a teraz właśnie gra Ouanna i prowadzi 6-3 *6-5. Ten mecz chyba wygra w 2 setach, ale on musi mieć jednak końskie zdrowie. Stawiam, że na pewno znajdzie się w finale tego turnieju i mam nadzieje, że wygra. Musi wystąpić w Masters, w tym sezonie zasłużył.

PostWysłany: Sob 8:50, 25 Paź 2008    Temat postu:

Znając nieregularność Verdasco,Murray powinien sobie poradzić w dwóch trudnych setach. Drugi pojedynek to dużo większa niewiadoma. Victor Hanescu,Rumun,który był o krok od zwycięstwa z Djokovicem w Madrycie, spotyka się z Kazachem,który wyeliminował tu dobrych zawodników: Rochusa,Safina i Zvereva! Moim zdaniem czekają nas tu trzy sety i do finału dojdzie jednak Golubev.
jaccol55

Posty: 1878

PostWysłany: Sob 19:13, 25 Paź 2008    Temat postu: Dzień 7

Posty: 2748

PostWysłany: Nie 10:53, 26 Paź 2008    Temat postu:

Dzisiaj będzie jeden ciekawy mecz i raczej to będzie mecz deblowy.

Dość przypadkowa para Bopanna/Myrnyi (składająca się jednak ze swietnych deblistów- Hindus to były 49 zawodnik globu, Białorusin to dawny numer jeden rankingu ) pokonała w tym turniejuniezłe pary( Kunicyn/Safin,Mertinak/Zovko,Zverev/Jużny). Para Parrot/Polasek jest również naprawdę solidna, widziałem grę Polaska w parze z Mertinakiem i prezentują naprawdę fajny tenis ,a w tym turnieju pokonali takich jak Butorac/Cermak czy Elgin/Kudriacew ( a ta para pokonała ostatnio przecież Kubota i Maracha !!!) . Moimi faworytami będą jednak Hindus i Myrnyi.

Finał singla zapowiada się na gładziutką wygraną Murraya (chociaż Golubev zaprezentował się tutaj fantastycznie , z Brytyjczykiem na 99 procent sobie nie poradzi).
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje ATP / Zakończone Turnieje ATP / ATP 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)