Posty: 8838

Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw 23:19, 26 Kwi 2007    Temat postu:

Masta_Blasta napisał:
mozna juz stwierdzic,że Rafa to najwybitniejszy specjalista od kortów ziemnych w dotychczasowej historii tenisa,to co robi na korcie z przeciwnikami chyba nawet przerasta wrażeniem zwycięstwa Federera na grassie.

Oczyywiscie, Rafa bardziej zdominowal gre na clayu niz Roger kiedykolwiek cokolwiek jezeli chodzi o tenis. Mowi sie mase rzeczy ze niedlugo Hiszpan sie wypali ze kontuzje go zjedza, ze sie nie da byc clayowcem cala kariere, a on co?
Pokazuje ze z roku na rok jest coraz lepszy, a za rok a gora za 2 lata jego potencjal, jego gra w pelni sie uksztaltuje i dominacja ta mzoe byc nieprawdopodobnie wieksza.

Co do innych wynikow to cieszy triumf Nalbandiana. Mam nadzieje ze wraca do formy,ale ta musi potwierdzic jutro w meczu z Ferrerem.
David musi wrocic do czolowki bo ta wrecz blaga o powrot tak wybitne osobowosci tenisowe.
aneta

Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 1670

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 11:59, 27 Kwi 2007    Temat postu:

wszystko przez to że wygrywa tak pewnie, w meczu Nalbandian-Ferrero szanse są chyba wyrównane
Sydney

Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1256

Skąd: NOWA SÓL

PostWysłany: Pią 13:32, 27 Kwi 2007    Temat postu:

nie moge wyjsc z podziwu dla gry Nadala , jak napisal DUN wszyscy zainteresowani czekaja na wyczerpanie sie baterii napedzajacych organizm Rafy , a Hiszpan nic sobie nie robi z tego ze i dalej gra w sposob niezwykle energochlonny , nie odpuszca ani jednej pilki i nawet nie dopuszcza do siebie mysli ze jego kariera moze wkrotce zaczac przypominac zawodowa droge zyciowa Cori , Kuertena , Ferrero i inych wielkich specjalistow od gry na ziemi , ktorzy u szczytu kariery byli istna sciana odbijajaco wszystkie pilki na druga strone , a dzis niemal wylacznie sa na tzw. L-4 Confused
Nula

Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 5750

Skąd: Stargard Szczeciński

PostWysłany: Pią 16:28, 27 Kwi 2007    Temat postu:

Nadal- Satrace 6-2, 7-5. W drugim secie Włoch był bliski urwania seta Hiszpanowi, jednak nie wykorzystał szansy jaka było przełamanie Nadala i w nastepnym gemie sam dał sie przełamać. trzeba jednak przyznać, że Włoch zrobiłby dużą sensację wygrywając seta, no ale skończyło się tak jak miało być
Sydney

Posty: 1256

PostWysłany: Sob 12:59, 28 Kwi 2007    Temat postu:

wiejacym wiatrem usprawiedliwil swoja slabsza postawe w 2 secie meczu z Potito Starace , Rafa Nadal ktory wczoraj wygral na "pomaranczowej ziemi" po raz 70 z rzedu dodal tez ze jesli i jutro bedzie tak wialo to juz obawia sie meczu polfinalowego ze swoim rodakiem Ferrerem ...

PostWysłany: Sob 21:00, 28 Kwi 2007    Temat postu:

Widzu ładnie przewidział pare finałową 8) Canas jedna troche się meczył w tym turnieju, Nadal jak moznabyło sie spodziewać spacerkiem. Ale finał spacerkiem na pewno bedzie, myśle, iz Nadal wrescie straci seta ale musi wygrac! Nikt z nim nie wygra na cegle!
DUN I LOVE

Posty: 8838

PostWysłany: Sob 23:30, 28 Kwi 2007    Temat postu:

Bez niespodzianek : Nadal-Canas w finale. Ciekawy mecz, Canas w tym roku 2 razy ogral Federera i wielu z nas zastanawia sie czy jest w stanie sprawic choc troche problemow Rafie na clayu. Guillermo po banicji doszedl do wysokiej formy, ziemia to takze jego koronna nawierzchnia i przed tegorocznym zesonem na "cegle" byl wymieniany jak ten ktory mzoe zagrozic dwojce Federer- Nadal. Tak wiec szykuja sie niezle emocje, czy Argentynczyk ponownie napsuje krwi murowanemu faworytowi czy moze styl gry Nadal i dla niego bedzie przeklenstwem?
Obaj sa niezwykle waleczni tak wiec mozemy byc pewni ze zaden w finale nie odpusci. Oczywiscie faworytem jest mlody Hiszpan.
Tak na marginesie Rafa od poniedzialku , bez wzgledu na wynik jutrzejszego finalu, bedzie nowym liderem rankingu Atp Champions Race.

Niech sie pocieszy do Wimbledonu:P
aneta

Posty: 1670

PostWysłany: Nie 17:23, 29 Kwi 2007    Temat postu:

no i wedlug przewidywan, latwo poszło 6-3 6-4

statystyki:

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum przeniesiono na - www.grandslam-forum.pl Strona Główna -> Turnieje ATP / Zakończone Turnieje ATP / ATP 2007 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)